Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meglepődtem.! Most, hogy így...

Meglepődtem.! Most, hogy így sok helyen olvasom, egy anyának fontosabb, hogy a kisgyereke inkább rá hasonlítson mint apára?

Figyelt kérdés

Most meglepődtem, hogy rosszul vagyok bekódolva, mivel még tini vagyok, de már most úgy gondolom, hogy ha picim születik, az hasonlítson tisztára apára.

Mármint most a szerelmem: Barna haj, barna nagy szemek, akkor tőle a kicsim is legyen barna szemű, és barna hajú.

Viszont facebookon is olvasom, mikor egy tiszta apára hasonlító gyerekre rámondják "Tiszta apja" elkezd morogni,hogy 'Nem is, látnál engem, tiszta én vagyok, az én koppintásom' Én egy olyan mondatra, hogy 'Tiszta apja" annyit írnék 'Igen, igaz, és büszke is vagyok rá" Mivel valószínű, ha valakinek van férje/párja, Őt is szereti, és Ő is tetszik neki, valamilyen formában.!

Persze most még 'gyerek' fejjel, lehet úgy gondolkozom, hogy jaaaj mert helyes, de nekem nem pont azért kellene tőle olyan mert helyes, hanem azért mert cukibb ha pl: a kislányom tiszta apja.! Ebbe beleértve az ízlést is, ha apa dobol, akkor Őt is érdekli, ha gitrázik azt is érdekli.!

Mit gondoltok?

Rosszul gondolkozom?

Miért ennyire fontos egy anyának, hogy tiszta anyja legyen?


2012. máj. 25. 14:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
Igazából mindegyik szülő azt szeretné ha rá hasonlítana.Az apuka azt hogy önmagára hasonlítson és az anyuka is ugyanezt.
2012. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm, akkor fura egy lény vagyok, hisz én azt szeretném, hogy apára.!

Mit gondoltok arról, egy apának elmehet a kedve attól, ha a kislánya tisztára anyukája, és rá nem hasonlít?

Tegyük itt fel azt, anya kék szemű, szőke hajú, kislánya is, apa fekete szemű, fekete hajú.!?

2012. máj. 25. 14:40
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
Mármint mitől megy el a kedve? A gyerektől? Akkor sz*r apa.
2012. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez annyira tökmindegy, a gyereknevelés ma már rég túl van komplikálva. Az ilyen cikkek íróinak általában nincs is gyereke.
2012. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
Én még csak olyat hallottam, hogy azt mondják egy újszülöttre, tiszta apja. Leginkább az anya és a családja. Gondolom kellemetlen lenne nekik, ha nem az "apára" hasonlítana, hanem a szomszédra. :)
2012. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h minden anyának fontos lenne. nekem sem az. ha a gyerekemben a páromat látom, az ugyanolyan jó, hiszen a páromat is nagyon szeretem, épp azért akartam tőle gyereket és nem mástól. amúgy a gyerekek általában a szülők "egyvelegei". pl. a szeme az apjáé, de a hajszíne az anyáé, míg mondjuk egy-egy mozdulata tiszta anyai nagyanyja, stb. és akkor a személyiségéről még nem is beszéltünk, hiszen a jellemvonásaink is számos ősünktől tevődnek össze...
2012. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
33%
Sztem ezek a nők önzőek és jobban szeretik magukat mint a párjukat. Én is jobb szeretném ha a kedvesemre hasonlítana a gyermekünk. Ha olyan gyönyörű zöld szeme lenne és olyan ennivaló orra mint az apjának. Angyalibbat el sem tudnék képezelni :D
2012. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%

Mindkét szülőre hasonlít általában a gyerek. Apukámnakj nagy orra van, anyának pisze. Nekem olyan alakú, mint anyáé, de akkora mint egy kisebb krumpli (nyilván túlzok) Anyának szép, feltűnő barna szemei vannak, nekem ugyanolyan, csak zöld, mint apáé.

Ha lenne babám, egy barna hajú, barna szemű törpöst szeretnék(nyilván ez a legutolsó szempont, persze). Páromnak gyönyörű arca van, sötőt hajú és szemű, szóval azt mondom, legyen olyan, mint az apja, nem önzőzök :D

2012. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
szerintem elég önző dolog,ha az anya azt mondja hogy csak rá hasonlít a gyerek. elvégre lehet hogy mire 15 éve lesz, kissé megváltozik az arca és tiszta apja lesz, láttam már rá példát :)
2012. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
57%
Aranyos ahogy gondolkozol! Érzelmes, és kedves típusra vall. Na és persze szerelmesre:) Egyébként én is így voltam. Ráadásul barna haj, nagy barna szemek:) És pont olyan lett a gyerekünk, de már-már viccesen hasonlítanak! Hát én majd kipukkadok a büszkeségtől, amikor idegenek megállítanak az utcán, hogy "Ilyet, tiszta apja!!!" Én is erre vágytam már a gyerek vállalás gondolata előtt is. Persze jó érzés felfedezni mellette a saját vonásaidat is! lehet, hogy megköveznek, de ez kicsit annak is a fokmérője, hogy mennyire rajongsz a párodért:)
2012. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!