Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, de ő testi fogyatékos. Működhet?

Figyelt kérdés
Igazából tapasztalatokat várnék, akinek a párja, vagy akinek az ismerősi körében van ilyen pár és gyermeket vállaltak, hogy birkóztak meg vele, boldogok-e stb.
2012. jún. 13. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A volt munkahelyemen volt egy tolószékes anyuka, akinek már volt egy kislánya és épp a második babájával volt várandós. Úgy hogy igen, működhet.
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadály a testi fogyatékosség. Több deréktól béna embert ismerek, aki gyereket nemzett. Nyilván nem a szokásos módon, de azért sikerült. Ebben az esetben a feleség vállalta az oroszlán részt. Ha minden más körülmény /szeretet, otthon, anyagi rész/ megvan, miért ne működne?
2012. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :) Nekem is a második lenne, az első házasságomból már van egy 2 éves lányom. De ha ezek szerint másoknak sem jelentett gondot, nekem sem fog :)
2012. jún. 13. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván függ attól, hogy mi a baja, és az sem derült ki, hogy a nőnek, vagy a férfinak van fogyatékja.
2012. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Izomsorvadása van, ami annyival jobb, hogy tud mozogni csak nagyon lassan és hamar elfárad. Emelni meg csak 1 kg-ig tud. Ő a férfi és a fiatalabb is ráadásul. De ez nem gond :)
2012. jún. 13. 19:03
 6/13 Adilari ***** válasza:
100%
Olyan jó ezt olvasni hogy így megértitek egymást!Mai világban általában nem ilyenek egymással az emberek hanem inkább elfordulnának nem ám babát vállaljanak!!Gratulálok neked büszke lehetsz magadra!Ha férjemmel valami lenne én sem hagynám cserben soha!!!!!!!!!!!
2012. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Izomsorvadas is van több fele,nezz utanna neki melyik van,es nem-e öröklödö a betegse.
2012. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mizuzizu92 ***** válasza:

Tényleg én is gratulálok nektek mert tényleg , manapság az emberek bámulnak , köpködnek , és ítélkeznek.

Nagyon jó hogy vannak ilyen párok és babát szeretnének,és boldogok :D

2012. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbizonyosodtál róla hogy nem öröklődő a betegsége,van anyagi háttér és szeretet akkor nincs akadálya! Bár nem ismerlek de tényleg értékes ember lehetsz ha egy ilyen betegség ellenére is kitartasz a párod mellett és közös jövőt terveztek! Tényleg nagyon ritka az ilyen...
2012. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én édesapámnak gyerekkori paralízisből adódó bénulása van, a jobb lába kisebb, és járógéppel jár. Édesanyám mégis szült neki 3 egészséges gyermeket, és boldogan neveltek fel minket. Ahol szeretet és megértés van, ott minden gond megoldható.

Azt viszont tudnod kell, hogy sokkal több súly fog rád nehezedni a háztartás és a gyermekek mellett is.

Írtad, hogy nem emelhet, ezért mindig neked kell majd cipelni a gyerekeket, és gondolom a ház körül is sok munka rád hárul majd.

Sok boldogságot, és bátran a baba várásra!

2012. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!