Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elég 2-3 év...

Szerintetek elég 2-3 év felfüggesztett börtön büntetés egy olyan nőnek aki elgázolt 2 három hónapos kisbabát? Ennyit ért a 2 baba?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem jó helyre irtam a kérdést...ezért bocsika.

Tegnap totál padlóra tett hogy meghalt a másik baba is...

Szegény szülők...

Szerintetek ki hibázott???

A 63 éves nő még nyilatkozni sem akar...

Én tuti megöltem volna...

Olyan szörnyű ez az egész



2012. jún. 21. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj de vezetsz te napi szinten?

Gondolom nem, mert ha igen, akkor biztos fordult már elő veled,hogy a nap a szemedbe sütött.

Na olyankor tényleg nem lehet látni semmit!

A szülők felelőssége itt majdnem akkora, hanem nagyobb, mert az úton tolták a piciket!

2012. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
46%
A városvezetésnek még nagyobb a hibája... Azért kellett a szülőknek az úton tolni a kicsiket, mert egy normál babakocsi se fért volna el a járdán, nemhogy egy dupla....
2012. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
90%

Most volt a Mokkába,hogy a szülők hirtelen a semmiből kerültek az autó elé.Eddig úgy voltam vele,hogy a szülők is legalább annyira hibásak mint a sofőr.Hát most már a szülők sajnos túl sokat hibáztak...:S

1. az úton tolták a babakocsit mikor VOLT mellette járda.

2. Igen, volt járda és még hozzá 120 cm széles (a babakocsi 80 cm széles volt az oszlopot nem számolták bele), tehát teljesen elfértek volna.

3. Hirtelen a semmiből kikerül az autó elé egy babakocsi.Ez indokolja,hogy a szülőknek semmi bajuk nem lett.


Ha kiderül,hogy tényleg a szülők voltak a vétkesek,akkor egyértelmű,hogy miért a sofőr bűnhődjön??

2012. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
100%
2-es, elfért volna a babakocsi a járdán!!
2012. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
83%
..és most tényleg, az autós tehet arról, h az autóúton tolnak egy babakocsit?? Most mit kellett volna tennie? Kiszállnia, és gyalog mennie?? több szemtanú is állítja, h pont akkor igen is vakítóan sütött a nap. Sajnos itt pont vétlen az autós (nem ívott, nem telózott, nem ment gyorsan, kiszállt azonnal), a szerencsétlen körülmények áldozatai mindannyian. Elég büntetés neki azzal a tudattal élnie, h ez miatta (is) történt.....
2012. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
83%

Ne ítéld meg őt, nem tudni pontosan, mi történt. Arról nem is beszélve, hogy nem hajtott szabálytalanul.

S biztos vagyok benne, hogy örök nyomot hagy benne egész ez a történet.

Szörnyűség, ami történt, de nem változtat a tényeken az, ha mérgelődsz, vagy utálkozol. Sajnos a babák elmentek.

2012. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:

Szegény picik....én annyira sajnálom őket..főleg aki harcolt az életéért!!!

Vezettem már nappal szembe és vakitott is el..de volt nálam napszemüveg...ezzel megoldottam a problémát...

Nem tudtam h.a szülők hirtelen léptek ki az utra...

de akkor is olyan fájdalmas lehet..

a szülőknek annyi sztem

2012. jún. 21. 08:29
 8/81 Sókristály ***** válasza:
95%

Gondoltam, hogy előkerül újra a téma.

Vannak balesetek, ez sajnos igaz. Van, amikor mindkét fél teljesen védtelen, mégis megtörténik. És vannak olyan szörnyű tragédiák, mint ez az eset, ahol valószínűleg mindkét fél hibázott valamekkorát, a véletlen meg rárakott egy nagy lapáttal.

A szülők az úttesten, menetiránynak megfelelően, tehát szabálytalanul tolták a babakocsit, ráadásul kicsit oldalt, tőlük az úttest felé. Hibáztak? Persze. De ki gondolná, hogy ilyen megtörténhet?

A vezetőt nyilván elmarasztalják, mert hiába ment lassan, hiába vakította el a lemenő nap, elő fog jönni a kötelező klisé, amit minden hasonló helyzetre rá lehet húzni: Nem a látási viszonyoknak megfelelően választotta meg a sebességét.

Az, hogy nem nyilatkozott, csak egy dolog. Valószínűleg az ügyvédje is ezt tanácsolta neki, másrészt meg mit tudna mondani a nyomorult?

Egy dolog biztos, nincs jelentősége, milyen büntetést kapnak az érintettek, kit kiáltanak ki felelőssé. Egyikük sem tudja majd sosem feloldozni magát, és ez a legnagyobb büntetés.

Persze az ember könnyen kerül ilyenkor lincshangulatba. Meg könnyen mondjuk azt utólag, hogy a szülőknek mit kellett volna másként.

De tegye mindenki a szívére a kezét, és úgy mondjátok. hogy nem fordult még elő, hogy csak a vakszerencsén múlott a gyereketek épsége, vagy hogy el tudtatok kerülni egy balesetet. Nálam már előfordult mind a kettő.

2012. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem hibás, akkor még sok is.



Többibe nem folynék bele

2012. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudhatjuk mi történt pontosan.


Lehet olyan ikerbabakocsit venni, ahol a babák egymás előtt ülnék, az nem szélesebb, mint egy normál babakocsi.

2012. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!