Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nagyon unjátok...

Tudom, hogy nagyon unjátok már, de melyik név tetszik nektek ezek közül?

Figyelt kérdés

Két nevet szeretnénk a második lányunknak, ezek közül kellene választani, de még mindig nem jutottunk dűlőre.

A nagyobbik lányom Dorina Judit.

A választható nevek:


Emma

Eliza

Izabella

Johanna

Miléna

Hermina

Nóra

Zoé


A vezetéknév: Tóth


Kérlek, azt is írjátok meg, hogy a választott 2 név mennyire gyakori felétek! Köszönöm!


36 hkm


2012. jún. 30. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Johanna, Emma, Zoé tömeg név felénk.

Milèna Hermina nagyon nem tetszik, túl különleges nekem.

Eliza Nóra ami tetszik, az Eliza kifejezetten szép név!

2012. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is az Elizát preferálom, a párom inkább a Zoét és a Nórát, a többi az, ami mindkettőnknek tetszik.

Egyet lehagytam a felsorolásból: Luna. /szintén párom választása. Én ellene sem vagyok, de mellette sem./

2012. jún. 30. 11:46
 3/16 anonim ***** válasza:

Júj, ha lányom lett volna, Johanna lett volna :) Úgyhogy én azt mindenképp támogatom. Nálunk nem tömegnév, legalább is én még senkitől nem hallottam, hogy így hívnák a gyerekét, vagy ezt a nevet szeretné adni. Tetszik még az Emma (na ebből viszont tényleg sok van mostanában), és a Zoé is (szintén nagyon népszerű).

És hát a Luna is tetszik, de csodálkozom, hogy másnak is megfordult egyáltalán a fejében ez a név, amikor én tervezgettem, mindenki azt mondta, hogy a. ilyen név nincs, b. ez egy hülye név, c. asztrológus vagy? Szóval ezek után én letettem róla, de nekem nagyon tetszik még most is, lehet, hogy legközelebb ezt is megfontolás tárgyává teszem.

2012. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miléna gyönyörű, ha lányom lesz, őt is így fogják hívni. Egyet sem ismerek. Mellé az Elizát választanám, ebből 1-et ismerek az unokahúgom 2és fél éves, többet nem.
2012. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem gyakori felénk:) Emma tetszik
2012. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Emma és Izabella ami tetszik.

Egyik sem gyakori felénk ezek közül-mondjuk az is igaz,hogy nem rég költöztem ide,nem ismerek sok mindenkit... Egy Zoé "ismerősöm" van,a Nóra is gyakoribb,az Izabella is gyakoribb.... bár az én 2. lányomnak is ez a 2. beceneve :-)

A Hermináról 2 dolog jut eszembe- a golyós deó,és volt egy ló,amit így hívtak...


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
* beceneve- az keresztneve akart volna lenni,bocsi! :-)
2012. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nóra Eliza és a Nóra Miléna tetszik. Egyik név sem gyakori felénk.
2012. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Emma és a Nóra szép szerintem, bár egy kicsit rövid a Tóth névhez
2012. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eliza: nem ismerek ilyen nevű nöt/lányt!
2012. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!