Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nem kapjuk ma meg a...

Tényleg nem kapjuk ma meg a családit csak holnap?

Figyelt kérdés
Miért az anyukákkal kell kib@szni megint???

2012. júl. 2. 07:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
35%

Miért kapnád meg ma???? Minden hónap első munkanapján utalnak, ez ma van. Banki átfutási idő egy nap, vagyis holnap megkapod.

Ez nem kib...szás, vasárnap nincs banki nap, mégis hogy utaltak volna tegnap?

2012. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg, ha a MÁK reggel 8kor indít, akkor 12körül a számlán lesz.

Számára is kötelező a 4órás új banktörvény...

(akkor nem kapjuk meg ma a családit, ha mondjuk 1559kor elindítja, akkor lesz csak holnap családi)

ÚJ BANKTÖRVÉNY 4órás utalási idő.

2012. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos a MAKra nem vonatkozik a törvény....holnap lesz pénz....rádióban,tvben is bemondták...
2012. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
71%
Hát máshol meg azt mondják,hogy ez minden átutalásra vonatkozik.A MÁK oldalán is volt írva!!
2012. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
17%
Lanfear,a MÁK-ra NEM vonatkozik!
2012. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
23%
Mert ő az indító, nem a jóváíró(és a jóváírónak kötelessége 4óra alatt teljesíteni), sőt akiknek a MÁK vezet számlát, nekik is köteles 4óránként jóváírni... Nemcsak naponta... Persze ha a MÁK mostantól több ezer rózsaszín utalásos papírral rendezi le a kifizetéseket, vagy faxol, akkor igaz, hogy nem él a 4órás...
2012. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik oldalon egy anyuka,hogy az Erste banktól megkérdezte,hogy most ez hogy működik és ott azt mondták neki,hogy ha a MÁK ma utal (és ma utal) akkor rajta lesz ma.Itt az a kérdés,hogy a MÁK mikor utal.Utalhat 3 órakor is.de most 8-kor is.Nem tudni.
2012. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves első válaszoló!

Kicsit először is fogd vissza magad!

Felháborodottságom azért volt mert én is így tudom,hogy a 4órás utalás miatt ma kéne rajta lennie,de nem lesz,ez 100% anyukák,ne reménykedjük!!!!

Ezért írtam,hogy a MÁK miért nem tud csatlakozni ehhez a Giro2 rendszerhez,hogy az anyukák egy nappalhamarabb végre jól járjanak???

Ennyi,ezért vagyok felháborodva.

2012. júl. 2. 08:30
 9/69 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ki,hol,mikor látta a tv-ben??? én semmi ilyenről nem hallodtam.

Valaki beszélt már a MÁKkal?

2012. júl. 2. 08:33
 10/69 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tisztánlátás kedvéért:

(Előre jelzem ÉN így tudom, tehát nem szentírás.)


Bejött az új banktörvény a 4 órás utalási kötelezettséggel. Ami szép és jó, azonban a bankoknál Giro 1 és Giro 2 rendszerek vannak, azonban csak a Giro 1-es rendszerekre vonatkozik az új banktörvény, a MÁK utalásai viszont a Giro 2 rendszerben vannak.

Ergo: valószínűleg csak holnap lesz családi.

/Ha kell, esetleg tudok linket is adni róla, volt már róla szó itt a GYK-n, akkor linkelte egy anyuka a törvény leírását, meg az ehhez tartozó umpalumpaságokat./

2012. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!