Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis jelben kéne egy kis...

Ovis jelben kéne egy kis segítség. Mibe-mire kell jelecskét tenni?

Figyelt kérdés

Az ágynemű, ovizsák, tisztaságcsomag, benti cipő ezekre biztosan kell jelecske, de még mire?

A benti felsőruházatba is kell? Esetleg a váltás alsóruhákba is?

Nálatok ez hogy van, ki mibe tesz még jelecskét?

(pontosan szülői aug lesz, csak infókat gyűjtök, ne ott érjenek nagyon nagy meglepetések)


2012. júl. 15. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
én mindenbe raktam eleinte, még a bugyiba is, csak a zokniba nem. Törölközőre, fogkefére is rárajzoltam. A lényeg, hogy a gyerek felismerje a jelét.
2012. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a ruháiba nem tettem jelet, mivel felismeri a saját ruháit. Mackó, harisnya, póló, pulcsi, szoknya, stb, minden nap más van rajta, nincs megkülönböztetve itthoni vagy ovis ruha, így nem raktam mindegy egyes ruhadarabba jelet. Nem is kérték az óvónénik, mivel a gyerekem felismeri a ruháit (de általában a gyerekek felismerik a sajátjukat).
2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!