Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen cipővédőt...

Érdemes ilyen cipővédőt venni? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Nem akadályozza a gyereket vajon, hogyha ráteszem a cipőjére? Nektek van?


2012. júl. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én láttam ilyet már lábon élőben, szerintem baromi ronda. Jóval nagyobbnak néz ki benne a láb, szerintem sétálásra nem lehet túl alkalmas. Így ha a gyerek leszáll a motorról, még ennek is helyet kell biztosítani.

Ennyi pénzzért inkább vettünk egy plusz cipőt kínaiban, amit csak motorozáshoz, játszóterezéshez használunk.

2012. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van és nagyon szeretjük. Nem akadályozza a gyereket. Persze mikor nincs a motoron huzamosabb ideig, akkor leveszem róla. De végre nem vágja tönkre a cipőit. Mármint tojom le, ha tönkremegy a cipő, na de ne két hét alatt. szóval nekünk bejött, ugyanez van. A fiam is elsőre megszokta.
2012. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van és nagyon bevált! A kisfiam rengeteget motorozik, ezzel a cipővédővel nem teszi tönkre a jó cipőit. Nekünk az összes kishavernak van ilyen védője. Szerintem megéri megvenni.
2012. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk, nekem nem vált be.

Lányom le fel ugrál a motorra, ha rajta a cipővédő, nem tud benne rendesen menni, mászókázni meg lehetetlen.

Azt pedig, hogy egy csúszás a csúszdán, majd egy kör motor nem lehet követni a védő le-fel rakosgatásával.

Vettem egy jó minőségű bőr játszócipőt, abban motorozhat, mászókázhat.

A cipővédő pedig a polcon porosodik.:(

2012. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon ronda. Komolyan mondom, inkább koptassa le a cipőjét, minthogy ráadjam ezt a csúfságot. Ennél jobb ötlet venni egy olcsó játszócipőt, ha annyira kímélni akarom a cipőjét.
2012. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!