Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Émelygés, hányinger fiú-vagy...

Émelygés, hányinger fiú-vagy lánybabával volt nálatok? Esetleg mindkettővel?

Figyelt kérdés
szerintem ez szervezet és nem babanem függő,ti mit tapasztaltatok?

2012. júl. 17. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is azon múlik, hogyan reagál a szervezet a hcg-re, az meg ugyanúgy termelődik:)


Mindkettőnél hánytam, majdnem a 20. hétig:(

2012. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak émelyegtem, és egyszer hánytam mert éh gyomorra vettem be a vitamint. Lányunk született.
2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi rosszullétem, lányom lett.

De ez nem babafüggő.


Barátnőm mindkét gyerekével nagyon rosszul volt, sokszor hányt, és neki egy lánya, egy fia van.

2012. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Égett a gyomrom, de soha nem hánytam. Kislányom született.

De sógornőm sem hányt egyszer sem, neki két fia van.

Alapvetően a testi tünetekből nem lehet megállapítani a baba nemét.

Persze vannak hagyományos, népi megfigyelési módszerek, és lehet sokszor be is jön, de természetesen nem babanem-függő a rosszullét.

2012. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se babafüggő,DE!A 2 fiamnál szinte végig émelyegtem,az elsővel majd végig hánytam is,a 2.-al csak 3 hónapig.Ehhez még szagundor is társult.Most kis csajt várok,semmi ilyesmi nem volt.29hkm
2012. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem volt, egyszer sem voltam rosszul, egyszer sem hánytam. Kisfiam született. :D
2012. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elso fiammal a 12.hetig emelyegtem es hanyingerem volt.

Most ismet fiut varok, 30 hetes vagyok. Vele az 5. hettol durva hanyingerem van,hanytam is es nem akar mulni :(

2012. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, neked kitartást hozzá, nekem is elmúlt elsővel a 12-13.héten, most még csak a 9.et taposom, bízom benne h elmarad 3 hét múlva:-S
2012. júl. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!