Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Felháborító, és nagyon szomorú.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 14. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez nagyon szomorú, és nagyon felháborít.

Talán kicsit ijesztő is,hogy ilyesmi előfordul.

Én most készülők a 3-ik császárra, ráadásul depressziós vagyok, még ettől is félek,már ezek után:(

Szegény család sajnálom őket:(

2009. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

nagyon durva!

remélem, lesittelik az összes közreműködő dilettáns, pancser "orvost"!!! börtönben rohadjanak meg!

2009. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez durva nagyon.

És nagyon érdekes, hogy azt mondták neki, hogy természetes, hogy nincs széklete császár után. Én is császárral szültem, és pár órával utána már jöttek kérdezni az orvosok, hogy na voltam-e már. Minden vizitnél megkérdezték, egészen másnap estig. És akkor mikor mondtam, hogy még mindig nem, még hashajtót is kaptam. A szobatársam úgyszintén. Szóval nem értem, hogy mondhatták ezt.

2009. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Kirázott a hideg. Én is császáros voltam (pesten), és másnap kaptam hashajtót. Sajnos ilyenek a mai orvosok, tisztelet a kivételnek, ha nincs saját dokid, akinek odaadod a havi fizetésedet, akár így is járhatsz.
2009. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Jessszusom! Nem semmi! Tőlem is kérdezgették, hogy van e széklet, mert ha nincs 2 napig, kúpot kaptam volna. Őrület, hogy ilyen megtörténhet! Nem is az a felháborító, hogy megvagdosták a végbeleket, ami persze szintén nem normális, hanem, hogy a nyilvánvaló jeleket sem vették észre. Vagy csak nem foglalkoztak vele! Ilyenből kell tanulni és ha az adott kórházban nem foglalkoznak az emberrel, kérni kell, hogy vigyék máshová! De hogy a Petzben ilyen történjen, nem gondoltam volna. Még mindig nem tértem magamhoz. Hihetetlen, hogy a mai világban ilyen megeshet. Mindenképp meg kell keresniük a bűnösöket és minimum kirúgni és eltiltani az orvoslástól! Ez nem egy apró baki!
2009. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi is kaptunk hashajtót császár után, ha kellett, ha nem. Sőt, olyan szigorúan vették, hogy a nővérnek szólni kellett, ha sikeredett, és csak ő bólinthatott rá, hogy oké, vagy a legközelebbit is mutatni kell.

Szörnyű, ami történt, már hallottam a TV-ben. Laikusként egy ilyen esetet nem lehet megítélni, nekünk is van egy perünk kialakulóban, (más kórház), de ez nagyon gondos előkészítést igényel. Az ember első döbbenetében természetes, hogy a résztvevőket teszi felelőssé, valakin "le kell verni a port", nagyon nehéz objektíven nézni a történteket. De alaptalan vádaskodásba sem szabad belemenni, alapos vizsgálatot kell kezdeményezni! Nagyon sajnálom a történteket, és a családnak sok erőt kívánok, mást nem is tud mondani az ember ilyenkor.

2009. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

utolsótól kérdezem: a nővérnek meg kellett mutatni a székletet? császár után ágytál van vagy ki lehet menni wc-re?

bocs, hogy értetlenkedek, szerencsére én természetes úton szültem, így nem vagyok jártas a császáros témában.

2009. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem ágytál, WC. Pici kórház, tehát belefért, annyira meg nem potyogtak a dolgok.
2009. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Az orvos is hibázhat, ilyen sajnos van, nem tudsz mit tenni ellene....

Ennél sokkal csúnyább dolgok is történnek...

2009. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Kifejezni sem tudom, hogy mennyire le vagyok döbbenve.

Én sürgősségi császárral szültem, annyira gyorsan kellett a műtőbe vinni, hogy még a beöntésre sem volt idő. Másnap délelőtt sikerült produkálnom, mire az orvos közölte, hogy nem baj, azért kapjak be szépen 3 evőkanál ricinust, mert a beleknek mozogni kell.

Nekem nem volt magánorvosom, mégis odafigyeltek az ilyen dolgokra az orvosok és a nővérek is.

2009. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!