Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pharmatex krém után égő,...

Pharmatex krém után égő, viszkető érzés normális?

Figyelt kérdés

Ma próbáltuk először a párommal, nem azonnal akarunk babát, de ha megtörténne sem lenne gond. El is ment bennem és akkor kezdett el csípni, a hüvelyemben viszonylag hamar elmúlt ez az érzés, de a hüvelynyílásomnál azóta(kb 3 órája) is erős égő érzést tapasztalok és mintha vörös is lenne. Pisilésnél is csíp.

Ez normális vagy allergiás vagyok rá? Merjem ezután még használni?


2012. júl. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A fertőtlenítő-tartalma miatt sajnos lehet ilyen mellékhatása. Ha nagyon sokáig tart, szerintem ne használd újra... (fura, mert eddig csak a tablettánál hallottam/tapasztaltam, hogy csíp, de ugyanúgy tartalmaz fertőtlenítőt, mint a krém, szóval simán lehet).
2012. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem igazán. Nekem még brutálisabb tüneteim lettek tőle (magas láz), de ez se tűnik normálisnak. valami mást kéne próbálnotok.
2012. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is az összes Pharmatex termékkel, mi aztán elkezdtünk Patentex kúpot használni, azzal nem voltak ilyen problémáim. Szerintem egy próbát megér nektek is megért. (6 db kb. 1500 Ft.)
2012. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eltelt kb egy nap, de még valamennyire mindig érzem. Tegnap bekentem Neogranormonnal, ma Sudoccremmel, kicsit jobb talán. Nem is értem miért. Olvastam hasonló tapasztalatokat, de mindenki azt mondta, hogy a hüvelyében csípett ezért nem is használta többet. Nekem meg csak kívülről.

Pont azért választottuk a krémet, mert erre nem panaszkodtak és ezt a legegyszerűbb használni.

Azon tanakodom, hogy esetleg még egyszer megpróbáljuk-e, hátha csak elsőre volt ilyen.

A válaszokat köszönöm!

2012. júl. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!