Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzéseket vált ki...

Milyen érzéseket vált ki belőled, hogy anya lettél? Megéled maximálisan az anyaságot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Először semmit nem éreztem. Bár gondoskodtam Róla,mindig tudtam mire van szüksége,mégis csak fél éves korában kezdtem Anyaként szeretni!


Hogy Anya vagyok,a világ legkirályabb dolga!!! Iszonyat sok szeretet van bennem,majd szét szakítja a szívem :-) Ezt a gyerekeim is érzik,és talán ezért is olyan könnyű Velük!


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Én a lányomnál nagyon stresszeltem. Nem is emlékszem másra csak arra hogy sír én meg folyton idegeskedek. Depressziós is voltam akkor. Most 3 évvel később született egy kisfiam, koraszülött lett, sok-sok aggódni valóval(hypotomia,szivzörej,vesetágulat) de ezek ellenére sokkal sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb anyuka vagyok. Most 4 hónapos és imádok anya lenni
2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első lányom születése után sík ideg voltam.Örülni sem tudta, és kínlódásnak éreztem minden egyes napot.2,5 év múlva újra szültem.Most 5 hónapos a kicsi, 3 éves a nagy.Sokkal jobb.Imádok velük lenni.Nem aggódok egy kis lázon, egy kis hisztin.Ha fiatalabb lennék, bevállalnék még egy babát.Akkor lennék a világon a legboldogabb.
2012. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!