Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen programot szervezzek 8...

Milyen programot szervezzek 8 éves öcsémnek? Most töltünk először együtt egy egész napot! Szeretném ha nagyon jól érezné magát!

Figyelt kérdés
Szinte nem is ismerjük egymást, mert ő az anyukám kisfia, tehát a féltestvérem. Nincs túl boldog gyerekkora anyu párja miatt, és én szeretném meglepni valami programmal itt nálam. Bármivel amit egy ekkora gyerek élvezne.
2009. júl. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2009. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem strand, állatkert, vagy vidd el simán fagyizni, és beszélgessetek:) Nem tudom, h Te hány éves vagy, de nézz elöször szét neten, h a 8 évesek milyen játékokat játszanak, milyen filmeket szeretnek, mert ha tudod, ez jó beszélgetési alap, ezen el lehet indulni. Szerintem az ekkora gyerekek, főleg a fiúk, nagyon szeretik pl a Közlekedési Múzeumot, ha Pesten laktok. Vidd el McDonaldsba, vagy csak simán egy pizzázóba, az biztos tetszeni fog neki!
2009. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden várrom, pince, alagút, erdő és emelvény izgalmas lehet.

Fagyi, pizza meki.

Falusi gyereknek városi dzsungel,lift, sikló, hőlégballon, és villamos. metrózás.Városinak bogarászás a patakban, ebihalfogás, íjászat.Sárlabdagyúrás, sziklamászás, bunkerépítés.

2009. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted a városba cukrászdába vagy fagyizni.Esetleg ebédelhettek egy gyorsétterembe.A strand és állatkert szerintem is jó ötlet.Vagy ha van keret rá,elviheted egy játékboltba is hogy válasszon magának valami kis játékot.
2009. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Mutasd meg a régi fényképeidet, régi játékot, rajzot. Beszélj a gyerekkorodról.Érezze, hogy valami összekapcsol titeket!

Aki szerte legózni, az boldog, ha kap társat hozzá.

Focirajongót kedvenc csapata meccsére is viheted. Ha nem hordják moziba, az is érdekes lehet.

Állatkert, ha van, nagyon jó ötlet. Kötetlen, mégis érdekes, lehet beszélgetni is hallgatni is.

2009. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. Én már felnőtt vagyok saját lakásom van. Köszi a válaszokat.
2009. júl. 15. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van saját lakásod, akkor főzzetek együtt valamit, az jó móka:) Ha meg nem sikerült túl jól, akkor rendelhettek pizzát. Vegyél vagy 2-3 számítógépes játékot, vagy tölts le, mert ha egész nap veled lesz, hidd el jól jön, ha kicsit egyedül is játszik:)

A lego is jó! Persze azért vidd is el valahová:)

2. voltam

2009. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az állatkert király. És van rájasimogató is!
2009. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utána bringóhintó
2009. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Kiderítettem, hogy még sosem volt állatkertben így az lesz.
2009. júl. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!