Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emília anyukája törölte a...

Emília anyukája törölte a kérdését a kötekedő, rosszindulatú válaszadók miatt. Nem lehetne változtatni a stíluson a Gyerekvállalás, nevelés témakörben?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, amelyhez az utóbbi lassan egy évben sokan vissza-visszatértünk. Egy anyuka írta ki, aki elvesztette a 20 hónapos kislányát és a férjét egy balesetben. Figyeltük, ahogy ez a nő talpra áll, új életet tervez, próbál túljutni egy olyan krízisen, ami sokakat örökre a földbe döngöl. Erőt lehetett meríteni abból a kérdésből. Azoknak, akik hasonló helyzetbe kerülnek, példát nyújthatott volna arra, hogyan lehet ezt túlélni.

Erre jött egy vagy két válaszadó, aki(k) elkezdték elemezni, hogy nem találnak-e belső ellentmondásokat a kérdező kommentjeiben, illetve elítélték amiatt, hogy örömmel ölelte magához a testvére újszülött kislányát, akinek az orvosok meg tudták menteni az életét a problémás születése után.

A kérdező erre megírta, hogy nincs szüksége ilyen kommentekre, amelyek bűntudatot akarnak benne kelteni, és törölte a kérdését.


Ne legyünk már ennyire rosszindulatúak a másikkal. Még akkor se, ha nem látjuk személyesen, és anonim az oldal...


Kedves Kérdező! Továbbra is gondolunk rád, és kitartást, boldog életet kívánunk neked!


2012. aug. 1. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen rossz indulatú ember van,aki unalmában azt sem tudja mit írjon:S Szegény anyukát sajnálom:(:(
2012. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár a kérdéssel nem találkoztam ugyan,de minden tiszteletem az Anyukáé,aki valamelyest fel tudott állni. Nem tudom milyen ellentmondásokat véltek felfedezni egyesek,de belegondolva egy ilyen tragédiába,én is tele lennék ellentmondásokkal!-hol jobban van az ember,hogy rosszabbul!


Az emberek sajnos ilyenek... legalább is a többség! Nincs tisztelet senki iránt,bele kell kötni az élő fába is,illetve nem a kérdésre válaszolni,kiokítani kell a Kérdezőket... A büdös életbe nem fogom megérteni az ilyet!! Én sem vagyok tökéletes,sőt igen távol állok tőle,de talán ettől vagyok mégis én a legközelebb a tökéletességhez!-bocs,ez most elég nagy egót enged következtetni,de most ilyen hangulatban vagyok!


Igen,elszégyelhetnék magukat egyesek,de soha nem fogják,mert ilyen a temperamentumuk,soha nem tette őket helyre senki,most meg már nem lehet...


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem is voltak ellentmondások szerintem. Csak tudni kellett volna olvasni. Sajnálom, hogy törölte a kérdést, mert jó volt látni, ahogy kezd talpra állni, és időnként visszatér, röviden beszámol az életéről.

Amikor észrevettem azt a két kötekedő választ, jeleztem is a moderátoroknak. De nem törölték őket, így az anyuka is elolvasta ezeket a gonoszkodó hozzászólásokat.

Most így eltűnt ez a bátor, kitartó nő a szemünk elől. Biztos vagyunk még páran, akik sajnáljuk ezt...


De igazából sok más kérdésnél is látni, mennyire ölik egymást az emberek. Komolyan, hogy nincs jobb dolguk?!

2012. aug. 1. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Oh,ne :(

Tenyleg,nincs a kerdese a megvalaszoltjaim kozt.

Nagyon sajnalom:( En is figyelemmel kisertem egy ideig, bar most egy par napig nem jottem fel ezert nem is olvastam vissza.

Nem gondoltam,hogy meg egy olyan kerdesbe is bele lehet kotni...komolyan, sokszor nekem is annyira elmegy a kedvem attol,hogy ide feljojjek.Mar nincs olyan nap,hogy ne olvasnek olyan kerdest ahol nem bunkozas meg piszkalodas folyna. Es ezek valoban edesanyak lennenek? Akkor a kovetkezo generacio se lesz jobb mivel a gyerekek ezt latjak a szuleiktol,ez lesz nekik a termeszetes.

Remelem a kotekedok is olvassak ezt a kerdest es vegre eszreveszik mar magukat. Bezzeg ilyenkor hallgatnak mint a sir...

2012. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit offolok, bár ehhez a tmához tartozik. 1 éve kb. volt egy kérdés, 16 éves lány írt, hogy terhes, most mit tegyen? Nem szeretne abortuszt, de nehéz neki....Leírt mindent részletesen....és higgyétek el, én messziről kiszagolom, h egy kérdés "kamuszagú". Ez messze nem volt az! Nem provokálni akart, nem kötekedni, leírta, választ várt csak. Erre egyesek elkezdték követelni, hogy írja meg az utolsó vérzése napját, meg akkora terhes nem lehet (mintha ismernék!), sőt követelték, h linkelje be a kiskönyét....Na, akkor nagyon kikeltem magamból, h ennyire nem lehetnek t.aplók! Ezt a kérdést is törölték a sok túlbuzogány miatt....:S
2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést a február 19 születésű anyuka tette fel?
2012. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam a február 19-i születésű anyuka.
2012. aug. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!