Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás befejezése után...

Szoptatás befejezése után csak szivacsos melltartót fogok tudni hordani?

Figyelt kérdés
6 hónapja szopizik a babám. Mostanra úgy átalalkult a mellbimbóm, hogy állandóan kiáll, mintha "hideg" lenne. Egyenlőre a szoptatós melltartóhoz betétet hordok, de mi lesz, ha befejezem a szoptatást? Engem zavar, hogy így áll. Vagy ez majd változik még?
2009. júl. 20. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
én lassan 9hónapja szoptatok.eddig nekem is mereven állt a bimbóm,de mostanában hogy kezd leszokni a ciciről(már csak max reggel vagy este szopik)már nem olyan.Sőt teljesen visszaállt a régi állapotára.úgyhogy én most vettem magamnak új melltartókat..igaz én szeretem a szivacsosat,de most is a bikinim felsőjében vagyok.
2009. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos a lányom. Egy hónapja apad a tejem, már csak alibi cici van néha. Épp ma nézegettem, hogy kezd olyan lenni a cicim mint régen. Már nem olyan feszes a bimbó, az udvara is kisebb, és a színe is a régi. Sajnos úgy tűnik a mérete is a régi lesz:)!

2009. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne aggódj! Legalább nem kell új melltartókat venni! :-)
2009. júl. 20. 15:39
 4/5 anonim válasza:
100%
Én 13 hónapig szoptattam (és tejet is adtam le) szóval, kapott a cicim kellő képp szívást :-). A mellbimbóm szépen visszahúzodott. Bár nem teljesen melludvar szintig, de nem is olyan mintha fáznék. Ne aggódj!! A világ egyik legcsodálatosabb dolgát végzed, emiatt ne gondolkozz más táplálási módon. Főlleg úgy , hogy nem lesz később semmi gond:-)
2009. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem aggódom, ha meg mégis kiáll, majd megoldjuk valahogy!
2009. júl. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!