Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mitől olyan nagy gond?...

Ez mitől olyan nagy gond? [DM-s kérdés]

Figyelt kérdés

Vettem Teszveszen 20 darab kupont tejitalra.

10 db -400 forintost és 10 db -800 forintost.

Már múlt hónapban váltogattam be belőlük és ma is mentem. Vettem 1,2 kg-os tápszerből 2-t és 600 g-ból is 2-t.

Összesen ezekre 2400 Forint kedvezményt kaptam, majd beváltottam még egy -15%-os kupont is a végösszegből.


Amikor kifizettem mindent, közölte az eladó, hogy jó volna most már ezt befejezni!

Kérdeztem, hogy mégis mit?! Majd közölte, hogy a kupon beváltogatásokat. Ennyit biztos nem kapok postán.

Majd közöltem, hogy nem is, TeszVeszen vettem és, amíg a gép elfogadja, addig fel is fogom őket használni.


Mitől olyan nagy gond ez egy mezei eladónak?!

Van valami szabály, hogy nem lehet akármennyi kupont felhasználni?

Neki nem teljesen mindegy?



2012. aug. 8. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bunkót fogtál ki :( amúgy semmi köze hozzá
2012. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elvileg mindenikek 1 jár postán

gondolom nem tetszett neki h visszaélsz vele


mondjuk engem ez soha nem érdekelt :-)))

én is mindig váltogatóm be csak több DM-ben

szerencsére van a közelben 3 is

2012. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Baranka ***** válasza:
100%
Hát én legközelebb biztos elküldeném melegebb éghajlatra az ilyen eladót az tuti. Szerintem semmi köze, hogy mennyit kapsz postán, barátoktól vagy veszel teszveszen. Én is rengeteg kupont kapok ismerősőktől ,veszek vaterán-teszveszen. Teljesen mindegynek kéne lennie ennek a "kedves" eladónak. Az a dolga, hogy kiszolgáljon és punktum nem az, hogy megmondja, hogy ne vásárolj kuponnal. Felháborító!!!!
2012. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két 3 év alatti gyerekre vásárolok, a kuponokkal meg minden kedvezménnyel együtt is a "nagy" pelenkavásárlós alkalommal, ami havonta egyszer van, simán előfordul, hogy 20ezer ft-ot kifizetek.

Ha ilyen bunkón beszólna az eladó, nem is tudom, mit csinálnék. Meg honnan tudja, hány kupont kapsz? én is kapom a két eltérő korú gyerek utáni kuponfüzeteket, amiket postán küldenek, amit emilben küldenek, meg amit a barátoktól kapok.

Szerintem megkérném, hogy hívja ki hozzám az üzletvezetőt, hogy panasszal élhessek, vagy a vásárlók könyvét. Tudtommal nincs korlátozva az ÁSZFben, hogy egy személy hány kupont használhat fel.

2012. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy jó nagy tapló eladót fogtál ki. Én úgy tudom, nincs meghatározva, hogy ki mennyi kupont használhat fel. Igazából az sincs a szabályzatban, hogy esetleg akinek nincs kártyája, az is beválthatja-e őket.

Én pont leszarnám, széles vigyorral adnám oda a következő adag kupont. Múltkor szinte csak kuponos cuccokat vásároltam, több, mint 7 ezer forintot spóroltam.

Egyébként én is váltottam már be úgy kupont, hogy több volt, mint ami elvileg jár. A kisbabás szomszédokkal cserélgetünk, adunk-kapunk, hülyék lennénk, ha nem használnánk ki az amúgy nem túl olcsó üzletet.

2012. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én sem tudok semmilyen szabályozásról, gondolom arról talán tájékoztatnának a DM-s emberkék mindenkit.

Viszont tényleg nincs köze hozzá, hogy mennyi kupont használok fel.

1 hónapja reklamáltam, hogy nem kaptam semmit a kezdőcsomagon kívül. Ma a postaládámba 5 dm-s csomag landolt, ami az életkorához a lányomnak passzol visszamenőleg! Ez is elég vicces..

Ezen kívül, igen is számít a pénz. Mindenkinek! Hiába állunk jól anyagilag, nyaralás előtt minden cent jól jön!

Nem akartam már leállni "vitatkozni", számomra ő úgyis csak egy "senki", aki épp belém akart rúgni.

Nálunk is 3 DM van, de ebbe a boltba szerettem járni, mert itt a kiszolgálás is 5*-os!

Ezt a nőt pedig még sosem láttam, gondolom másik üzletből kisegítő.

2012. aug. 8. 20:59
 7/11 A kérdező kommentje:

Vagyis DE!

A férjemmel múlthónapban egy másik üzletbe mentünk vásárolni. Akkor is ő nála fizettünk és akkor is húzta a száját, de nem csak nálam..

2012. aug. 8. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elküldtem volna melegebb éghajlatra + még a főnőkének is szóltam volna.Ő csak egy egyszerű kis eladó,semmi köze hozzá hogy te mennyi kupont váltasz be.
2012. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg egy bunkó eladót fogtál ki,és hidd el tudom,hogy ezért azonnal kirúgták volna ha beírsz a panaszkönyvbe,vagy más módon teszel panaszt! De...nagyon eltorzult világképre vall részedről az "ő csak egy senki",és a másik hozzászóló részéről a "csak egy eladó"mondat! Meggondolhatnátok mit írkáltok,mert pontosan ugyanolyan kis senkik vagytok,vagyunk egytől egyig! Jogos a felháborodásod,de emiatt abszolút nem különbözöl a bunkó eladótól! Nem bántásból írtam,további szép estét!
2012. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Be kellene panaszolnod,nincs meghatározva hogy ki mennyit válthat be.

dm dolgozó

2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!