Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megzsoktátok nézni...

Szülők! Ti megzsoktátok nézni a gyerekeiteket, meztelen pl 15 év felett esetleg 25 év feletit? Figyelemel kisértétek a nemi fejlődését? Menyire beszélgetettek vele intim dolgokról? Menyire van nálatok szégyenlőség?

Figyelt kérdés

velem igen és figyletek még most is néha figyelnek rám!

Nálatok hogy van hogy volt?



2012. aug. 27. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Beteg család vagytok hallode! Max beszélni ami olyan, de nem nézelődni ember. Nem vagy már pelenkás.
2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk abszolút nem volt így soha, szerencsére.

Ha valami baja van, szól, de egy 15 év feletti embert mustrálgatni szerintem gáz.

25 év felettit meg aztán már végképp...

Szerintem egyáltalán nem egészséges.

2012. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A lányomat 17 és 24 éves korában láttam meztelenül. 17 évesen erős láza volt, bevágtam a kádba, hidegzuhanyra. 24 évesen, 2 hetes újszülött mellett szintén ilyen formán, tejláz miatt. Nem nagyon figyeltem a testét, inkább azt, hogy menjen már le a láza.
2012. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

A férjem 20 éves lánya egy ideig annyira beteg volt, hogy néha fürdetni kellett. Engem kért meg (kb egy méretűek vagyunk a lánnyal), hogy inkább én csináljam, mert nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni a lányát.

Ő besegítette a kádba (ha felborul, én nem tudom megtartani), ott leszedtem a ruháit és lefürdettem, aztán becsavartam törölközőbe, a férjem meg kikanalazta a kádból, aztán felöltöztettem.

2012. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nézegetni nem szoktak. Apám szerintem vagy 10 éve nem látott ruha nélkül, anyám igen, de ő sem nézegetett konkrétan, de volt hogy beszaladt valamiért mikor fürödtem vagy ilyesmi, de ment is ki. Ettől függetlenül beszélgetni szoktunk, ha valamit nem tudtam mindig bátran kérdeztem, mostanában is van hogy elmesélek neki egy két dolgot, megbeszéljük. Amikor volt egy kiütés a mellemen megmutattam neki. De magától sose mondaná hogy "na vetkőzz le, had kísérjem figyelemmel a nemi fejlődésed"
2012. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
soha nem nézegettek! sem 10 évesen, sem 15, 25 évesen meg már főleg nem.... intim témákról meg nagyon elvétve beszéltünk/beszélünk. 27/nő
2012. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Együtt az egész család. Már mint a pár hónapos korban készült meztelen képeket. Jól szórakoznak a gyerekek is hogyan nézteki akkor.:)
2012. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
88%

Beteg család vagytok ahogy az első mondta! :D

Engem se szoktak nézegetni hál Istennek!Nagyon szégyenlős is vagyok! :D

2012. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Számomra is egy kicsit betegesen hangzik. Hogy történik ez nálatok? Levetközől és a szülők körbejárnak? Hála isten, szüleimnek ez az agyament ötlete nem is jutott eszembe és a most 2 éves kislányomat sem fogom se 15, se 25 évesen nézegetni.

Beszélgetni fogunk, de a kettő nem függ össze.

2012. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
38%

Nekem is furcsa amit csináltok.

Nálunk nem és nem is érdekli Őket a meztelen testem.Szerencsére.Miért kellene figyelemmel kísérni,főleg egy fiút?Mennyire szőrösödsz és mekkora a farkad?Semmi köze pl az egészségedhez.

2012. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!