Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jó pelenka? Nem a...

Melyik a jó pelenka? Nem a nagy márkákra gondolok, hanem pennys, lidl-s, aldis, rossmanos, vagy dm-es?

Figyelt kérdés
Idáig a Pamperset használtuk, ritkán a Liberot és a Huggiest. De szeretnék olcsóbbra váltani. Nektek melyik jött be?
2012. szept. 1. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Lidl saját márkát használjuk, és én nagyon meg vagyok vele elégedve! (3as 4-9kg)
2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja a dm-es is jó, az egy nagyon picit drágább, mint a lidl-s.
2012. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk az aldis tökéletesen bevált.
2012. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Lidl-st használok,nagyon jó szerintem.Eddig ebből még nem folyt ki,szóval nagyon megörültem:)
2012. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó!!Lidl és az aldi pelus is Én azért inkább az aldist veszem mert csodaszép a pelus mintája:) minőségileg ugyanolyanok amúgy.Nem nedvesedik át a baba bőre és jól bírja a pelus!!A Lidlisnél nem a toujurra gondolok hanem a kis kiszerelésűre..
2012. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!