Valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Nem menstruálok 1,5 éve. Fogamzásgátló abbahagyása óta (5évig szedtem). Kb 10fajta gyógyszert kaptam, de nem használtak. Babát szeretnék és az orvosok azt mondják nincs bajom. De sztm ez nem normális hogy egy 23éves lány ne menstruáljon és teherbe se tud esni ez miatt. Valaki segítsen :(

#fogamzásgátló #gyerekvállalás #menstruáció hiány
2012. szept. 4. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt nem tudunk, kell keresned más, megbízható dokit. Hogyne lenne bajod, ha nem menstruálsz. Hormonális problémáid nincsenek? Azt vizsgálták?


Nekem mondjuk szoptatás után volt hasonló problémám, de nekem volt cisztám is. Akkor szóba került az egészségügyi kaparás is, ha nem rendeződik.

2012. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magán nőgyógyász vagy magán endokrinológus. Sztkstól (tisztelet a kivételnek) ne is várd hogy kivizsgáljon...Tapasztalat. Ha pedig magán nőgyógy se csinál SEMMIT ezzel a problémával akkor menni tovább, keresni olyat aki foglalkozik vele. Egyértelmű hogy valami hormonális gondod lehet vagy pcos vagy valami. Mert ez nem normális hogy nem menstruálsz.
2012. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltam,ahol cukros oldatott kellett innom.Meg koponya CT-n, de nem találtak semmit.Így körülbelül ennyi volt a vizsgálat.
2012. szept. 4. 16:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Már magán úton két nőgyógyásznál is voltam,de annyira jutottam,hogy kiadtam 100ezer ft-ott már és semmi eredményt nem értek el.Eddig babát szerettem volna nagyon-nagyon,de ma már kezdek azzal is megelégedni ha menstruálnék már :(
2012. szept. 4. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Ajánlanék valakit.
2012. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl sovány?
2012. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagykőrösi vagyok.Szerintem nem vagyok túl sovány.165cm magas és 60kg.
2012. szept. 4. 16:22
 8/11 anonim válasza:
Vérvételnek nagyon részletesnek kellett volna lennie. Cukros vizet mi a francnak itattak veled? A cukorszintet hiába nézik. Hormonális vizsgálatra kellene küldeniük nem cukorterhelésre. Menj másik dokihoz sürgősen!
2012. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs igazad utolsó. Ha PCOS, akkor kell cukorterhelés, de csak úgy van értelme, ha nézik az inzulint is. Endokrinológushoz menj!
2012. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!Azt hiszem elmegyek egy endokrinológushoz,ahogy azt ajánlottad.Remélem majd ő segít ha már két nőgyógyász se tudott.
2012. szept. 6. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!