Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én reagáltam ezt szarul le...

Én reagáltam ezt szarul le vagy mi?

Figyelt kérdés

18 hes vagyok elutazott a párom 3 napra az anyjához ert az apja meghalt(súlyos beteg volt sajnos de a halál számára már megváltás volt)

néha néha felhiv olyan a hangja mint egy élettelen halnak, nekem is meghalt az apám nagyapám de azért ne haragudj meg kellene válogatnia hangnemet ahogy velem beszél . meg nem kérdezné ugyan már te hogy vagy? és a kis baba? és a lánya? nem csak azt mit csináltak. erre benyögi ma se jön haza majd holnap és hoz haza pár ruhát adjam el majd neten azta pénzt adjam az anyjának. én meg bátorkodtam megkérdezni ugya nmár azt a pénzt nem lehetne eltenni modjuk a Következő éltke számára. NEM hogy képzelem meg ne említsem még egyszer ilyet nem akar hallani bla bla bla.

elhiszem hogy fájdalmas egy családtag elvesztése de ne haragudj oké a gyász meg minden de ezért ne ugorjon , és ha itthon lett volna felpofoz emiatt.

annyira megbántott ez a dolog hogy itt sirok.

ezért nem kell engem mindennek elhordni. illetve szerintem én ebbe az esteb a második babának adtam volna nyitnék egyszámlát. hisz uj élet nem? én reagálom tul?

Megkértem arra hogy ugorjon be majd a korházba hozzon el nekem egy fontos leletet had ne kelljen most beutaznom a lányommal még neki áll feljebb holott neki ez semmiség lenne felszaladni a leletért.

basszus ezek után mi lesz a temetésen? ha máshogy nézek felpofoz?


2012. szept. 23. 17:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
ilyen volt alapbol?most őszintén?
2012. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem
2012. szept. 23. 17:43
 3/31 A kérdező kommentje:
javitva 18 hetes
2012. szept. 23. 17:43
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon önző vagy! Te nem gyászoltad az apád- nagyapád?

Természetes, hogy ott van az édesanyja mellett. Amit hazahoz cuccot, az valószínű kell majd a temetésre. Miért adná neked vagy a babának? Ami neki kell majd, arra keressétek meg ti a pénzt!

A durvaság valóban nem volt szép tőle. De ilyenkor az emberek ingerültek, és az önzéseddel, és részvétlenségeddel felhúzhattad. Ha eddig soha nem ütött meg, akkor most sem fog.

2012. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Vedd már észre,hogy gyászolnak,és ez ilyen is lesz a temetésig.Mi lenne,ha visszavennél magadból??Mindenki másképp gyászol,ha segíteni nem tudsz,akkor légy türelmes.

Tényleg meghalt Apósod ruháin kell számlát nyitni az "új életnek"?A temetésbe mennyivel szállsz be??

2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dolgok amikben igazad van,hogy hogy beszél,de! igazából neki halt meg az édesapja,és most gyászol. legalább amíg ott van,addig ne gondolj magadra,hogy megkérdezze hogy vagy. kérdezd meg inkább tetőle,hogy hogy viseli. meg az anyukája. valószínűne tartom,hogy ha eddig nem ilyen volt,hisz írtad,akkor 18hétig veled foglalkozott. most egy kicsit háttérbe szorultál. az más kérdés,hogy tényleg meg is pofozott volna. ha igen,akkor egyértelmű,hogy nem is kéne veled lenned,hisz egy balfék. nőt nem ütünk.
2012. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezt baromi szarul reagáltad le(biztos a hormonok miatt is)...biztos,hogy most az egész világra haragszik,amiért elveszítette az Apukáját(ami érthető)ezért ilyen.Az meg számomra is elég nonszensz volt,hogy neked egyből az volt a reakciód,hogy a pénzt tegyétek el.Oké,hogy jön a baba,de a sajátotokból tegyetek el neki,illetve ha majd Anyósod felajánlja,akkor szépen megköszönve el lehet fogadni.Én a 3. babával vagyok mindenórás,de még most is könnyíteni próbálok a férjem mindennapjain,nem nehezíteni.Ballagj el majd szépen a kórházba a papírért,a férjedet pedig hagyd gyászolni!Én ebben a helyzetben nagyon nem várnám el se azt,hogy velem,se azt,hogy a gyerekekkel foglalkozzon.Álljon az Anyja mellett.Az is elég morbid Tőled,hogy azt írod:olyan a hangja,mint egy élettelen halnak.Ilyeneket csak egy érzéketlen ember ír le.Ráadásul te a férjedről,a gyerekeid Apjáról írsz így(aki "mellesleg" gyászol).Egyre inkább sajnálom őt,komolyan...
2012. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok regenyt irni a tobbiek leirtak mindent, 7esnel a pont. Egyebkent a kerdesedre valaszolva igen te reagaltad le szarul, a helyedben elgondolkodnek, oke hogy a hormonok en is kismama vagyok, de te meg igazan bunko voltal a ferjeddel,mar bocs.
2012. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem is igazat kell adnom az előttem szólóknak...
2012. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
17:43as és a 7esnek adok igazat.Ok,hogy hormonok de nagyon tapló voltál a férjeddel.Mi az,hogy a pénz a babának?? Meghalt az apukája,ne legyél ennyire önző,18 hetes terhesen én futottam,sőt 39 hetes terhesen 140 kilométert utaztam tömegközlekedéssel egy papírért és nem nyafogtam.A férjed mellett kellene lenned és támogatnod.nem csodálom,hogy felhúztad,nem vagyok agresszív állat,de ilyen kijelentésekért,én felpofoztalak volna!
2012. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!