Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyszóval jellemezhetnéd...

Ha egyszóval jellemezhetnéd azt a férjet aki egy szelet csokiból ELVI kérdést csinál (hogy nem ö ehette meg) mi lenne a megfelelő szó?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
ÖNZŐ
2012. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
...és azt a feleséget, aki elvi kérdést csinál abból, hogy milyen függöny legyen a szobában?
2012. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én csak ajelzöt nem értem hogy ilyen fajta piti ügyböl mi a fenének csinálnak elvi kérdést. Szánalmasnak tartom az ilyen embert
2012. szept. 26. 17:05
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Bírnám, ha a 2. hsz meg a férj lenne...:O)

Amúgy igen, önző, infantilis.

2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem a férjem:)
2012. szept. 26. 17:10
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Önző,gyerekes.

Bocsi ez 2 szó.:-)

2012. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Gyerek. Aki meg gyerek, az nem lehet felnőtt férfi. Aki meg egy ilyen "férfi" "felesége" marad, az is gyerek. És ketten eljátszanak évtizedeken át azzal, hogy "ki ette meg a csoki végét". Sajnálom őket. Remélem, gyerekeik nincsenek és nem lesznek, mert bajban lesznek ilyen "szülőkkel".
2012. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
van ygerek és nagyon jo példát mutat ezzel és igen én vagyok a hülye hogy vele maradtam
2012. szept. 26. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megszállott.

De nem tudok ezen annyira fennakadni, valahol én is ilyen vagyok - nem irigy, mert szívesen adok bárkinek bármiből akár magamtól, akár kérésre, de azt pl. nagyon nem szeretem, ha valamimet elveszik a hátam mögött. Legyen szó akár egy csokiról, akár másról. És pont azért lenne elvi kérdés, mert nem a csoki a lényeg, hanem maga az elv, hogy ezt így nem csináljuk. Persze itt nem ismerem a szituációt, csak valami ilyesmit tudok elképzelni.

2012. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

#2. vok:

Nem az vagyok :-), de a nőket ismerve 3 lehetőséget látok valószínűnek:

- a boltban, ahol kettőt is lehetett vna venni, ott még nem kellett neki, csak hát...

- volt kettő belőle, de telhetetlen a drááágaszág

- napokkal előtte lefikázta, ezért nem is vett neki a pasi (Minek, hogy ránkrohadjon?! :-), de a szekrényben meglátva mégiscsak...


Amúgy, ha 1db van belőle, akkor tőlem szó nélkül megehetné!

2012. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!