Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más pasija, férje is szokott...

Más pasija, férje is szokott nem kedvesen, kötöszködően, türelmetlenül viselkedni mikor sok a munka a munkahelyén és még a baba, gyerek is hisztiskedik otthon?

Figyelt kérdés
Olyan elviselhetetlen. Értem én, de hát nekem is fárasztó itthon a gyerekkel, és akkor még pluszba őt is elviselni. Attól, hogy fáradt még nem kéne mindenért cseszegetetni.
2012. okt. 12. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
húú az én férjem egy iszonyat hangulatember. Ha épp stresszes a meló, de ha épp rosszul aludt az éjjel akkor is tud úgy hozzám szólni, hogy nagyon megbánt vele. Én meg otthon vagyok egész napa gyerekekkel, és soha nem zúdítom rá a mérgem egyszerűen én nem az a típus vagyok. De ismerem, és mindig megmondom neki, hogy na álljon meg a nászmenet, és olyankor én magam mondom neki, hogy vonuljon el relaxálni, hiába is vagyok én is hullafáradt. Ezután kicsit kiszellőzteti az agyát, és mindig bocsánatot is kér. szar hogy ilyen de rájöttem már, hogy ezt a tulajdonságát nem tudja levetkőzni, de tudom azt is hogy nem kell magamra venni. De most hogy itthon vagyok nekem is rosszabbul esik, hogy őt várom egész nap, meleg kaja tiszta lakás, boldog gyerekek, ő meg hazajön és olyan mint a drótkefe..
2012. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen döbbenet, hogy menniyen mennek bele úgy egy házasságba és gyerekbe, hogy nem ismerik a párjukat igazán. Mert "jaj a gyerektől megváltozik", "majd csak lesz valahogy".
2021. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!