Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját ágyba való visszaszokatás?

Saját ágyba való visszaszokatás?

Figyelt kérdés
5-12hónapos koráig a kislányom az un. oldalkocsis módszerrel aludt mellettem. Ma du. leengedtük a fekvőrészét és visszaraktuk a kiságyára az oldalrácsot. Sikerült elaltatnom, csak az a gond, hogy úgy látom nem fér el. Megpróbált szegénykém fordulni, de nincs akkora tere mint amikor mellettünk volt a kiságya, olyan keservesen sírt :( Szerintetek hamar meg fogja szokni? Olyan jó volt hogy mellettem alszik, de mostmár jó lenne ha a kiságyában aludna. Nem szeretném szegénykémet nagyon kínozni, úgyhogy ha van valakinek ilyen tapasztalata leírná hogy viselte a babája és hogyan könnyítette meg számára ezt az átállást? Köszi előre is a válaszokat!
2012. okt. 15. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy évesen már nem kiságyban aludt, hanem felnőtt egyszemélyesen, ez elég nagy, hogy tudon forgolódni, le is tudott mászni ha kellett. Szerintem fizikailag kicsi a te lányodnak a kiságy, főleg ha rács is van rajta:(.

Inkább hajtsatok oda a földre egy paplant, vagy párnákat, hogy ha legurulna ne koppanjon, de én az oldalát már mindenképp levenném.

2012. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd rendes ágyba, lesésgátlóval.

60x120-as a kiságy? Mert akkor az a baj, a 60cm nagyon kicsi, 10cm is rengeteget számít.

2012. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

126*66-os az ágya :) Végül az éjszakánk elég jól alakult, igaz én nem sokat aludtam de ő édesen aludt, néha felsírt(gondolom olyankor nem jött össze neki a fordulás), de aztán aludt tovább.

Sajna még nem jár a drágám. Ha a nappaliban az ülőgarnitúra ki van húzva arról már ügyesen le-fel megy, de szerintem még a kiságy magassága nem lenne neki biztonságos :( Azért gondoltunk erre a megoldásra addig ameddig még nem jár.

2012. okt. 16. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!