Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy elfogyott a...

Lehetséges, hogy elfogyott a szeretetem?

Figyelt kérdés

9hónapja született meg a lányunk akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek. Ő jelenti nekem a mindenséget. Egyszerűen nem tudom szavakba foglalni mennyire imádom!

Mióta szültem, azóta úgyérzem már nem szeretem annyira a páromat. Sokszor úgy érzem, hogy csak púp a hátamon. A szex sem a régi már, szinte csak muszájból van, pedig ő nagyon kíván engem.

Hozzákell tenni, hogy fáj is a szex, pedig császárral szültem. Amikor hozzámér, már megőrülök, nagyon zavar.

Miért van ez? Más is van volt ilyen helyzetben? Hogyan lehetne ezen túl jutni?


2012. okt. 17. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus "bébifanatizmus".

Küldd el a párodat pár napra a haverjaival, vagy egy sztriptízbárba. Lehet, helyere billenti az egyensúlyt a fejedben :).

2012. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is jó hogy felismerted problémát!

Szedd össze magad, és csinálj olyan dolgokat, amiktől újra nőnek érzed magad.(És nem "csak" anyának) Pl. új frizura, csini harisnya, vagy pár kiegészítő, amit a lehetőségeid engednek.

Aztán gondolj arra, hogy az "imádni való lányod" épp a szerelmetek gyümölcse, tehát valahol annak a szerelemnek is lennie kell.


Ami a szexet illeti, egy alkalmas pillanatban le kell ülnöd a pároddal és megbeszélni vele a helyezetet.

Elmondani, hogy így és így érzel, lelkileg és fizikailag.

Aztán közösen el kell kezdenetek munkálkodni azon, hogy olyan dolgokat találjatok, amik Neked is örömet okoznak, mert biztos van ilyen, csak talán most máshogyan kell próbálkozni. (Más pozíciók stb.)


Mi nagyon szeretjük ezt a könyvet, időről időre elő vesszük, és tanulunk valami újat. :o)


[link]

(Bár most látom, hogy itt épp nincs nekik, de valahol csak fellelhető)


Ha megbeszéled ezt a férjeddel, biztos segítőkész lesz, meg türelmes, csak talán nem is tudja, hogy Neked problémád van, ő meg szeretné, ahogy megszokta.



Sok sikert!

2012. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második gyermekünk születése után hasonlót éreztem én is. Aztán kiderült, hogy miért is nem várom az estéket-éjszakákat. Már-már odáig fajult a dolog, hogy inkább késő éjszakáig tettem-vettem a konyhában, csak ne kelljen együtt lennünk. Mindkét kicsim császárral született és épp ezért én sem értettem, hogy akkor miért fáj... hát végül rájöttem, hogy szinte egyáltalán nem vagyok nedves, sőt... síkosítót használunk azóta. szerencsére a férjem ahogy megbeszéltük a dolgot, extrán vigyáz rá, hogy nekem is jó legyen.

Először is beszéljétek meg a dolgot. Valószínűleg nagyon fáradt is lehetsz, ha tehetitek adjátok kölcsön a picit egy-egy napra, vagy ha tudjátok egy hétvégére. randizzatok a pároddal, menjetek el együtt egy fürdőbe, egy moziba, koncertre. Hidd el, rendbe lehet hozni, csak neked is akarni kell. Légy nyitott, próbáljatok ki új dolgokat, új helyszíneket. Ne engedd, hogy megromoljon a viszonyotok. Előbb utóbb a párod is másfelé kezd kacsingatni, ha otthon nem kapja meg...

2012. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!