Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Télikabátot adtok már a...

Télikabátot adtok már a nagyobb gyereketekre? 10 év körükiekre.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nekem 2,5 éves a lányom, de még nem adok rá (bár már megvettük)! Így 10 évesre sem adnék! 5 fok felett van még napközben, szóval ráér még a téli kabát, inkább rétegesen öltöztesd, ha megelege van le tudjon vetkőzni.

Pl. Atléta, rövid ujjú póló, hosszú ujjú felső, esetleg még garbó. Polár pulcsi vagy kardigán, felé mellény, vagy átmeneti kabát! Ennél vastagabban nem kell őt sem felöltöztetni!

2012. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is 2.5 éves,de még eszemben sincs télikabit adni rá :)

Majd 0 fok körül...addig átmeneti kabát aláöltöztetve.

2012. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az én lányom csak másfél, de ő sem kap. Tesóm gyerekei 7 és 11 évesek, ők is vagy átmeneti kabátot hordanak most még, vagy mellényt vastag pulóverrel.
2012. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eszemben sincs,akkor mit adnék rá télen.3 éves fiam van,és ma reggel ledöbbentem az ovis társain,egy csomón már volt harisnya.nálunk most öt fok van,de többnek tűnik,az én fiamon reggel egy bársony naci volt,atléta,hosszú ujjú póló,átmeneti kabát,vékony sapi.mire kimennek az udvarra,lesz tíz fok.ennyi ruha teljesen elég egy szaladgáló gyerekre.

ha hűvösebb lesz,kap bélelt nacit,de harisnyát majd ha tél lesz.az sem jó,ha túl van öltöztetve,mert leizzad,és azért fázik meg

2012. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig a gyeekeket nem nagyon lattam telikabatban (nekem meg nincs, de 2 iskola es 1 ovoda van 300 me belul)..viszont ma eloszor en magam gondoltam ra h van egy vekonyabb de mar teli kabatom, ami ala nem oltozok fel annyira, de ma eloveszem, csak 8 fok van 10 nek nem is lesz tobb, raadasul hetvege havazast, havas esot mondanak.... A vekony kabatomba, mar tegnap kicsit faztam estere.... Ha lenne vastag mellenyem, az vastag pulcsira eleg lenne meg....szerintem gyereknek is, bar sapit adnek a fejere, nem vastagat, mint a -15ben....:)
2012. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!