Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell a mikrohullámú...

Hogyan kell a mikrohullámú sterilizálókat használni? Olyan mintha csak egy sima tárolódobozka lenne, de akkor miért ilyen drága?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez az :-)

Sima műanyag tál tetővel. Beleteszed a vizet, a sterilizálandó cuccot és beteszed a mikróba. Gyakorlatilag ugyanaz, mintha lábasban a tűzhelyen kiforralnál bármit.

2012. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
Én nagyon ellene voltam, de karácsonyra kaptunk egyet és nagyon szeretem. Beleöntök 2dl vizet , berakom 4 percre a mikróba és már kész is. :)
2012. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Beleöntöd a vizet, fölé a rács, rá a sterilizálandó cucc, és a tető. A hő miatt a keletkező gőz elvégzi a feladatát.


Azért drága, mert valaki kitalálta, legyártatja, szép dobozba teszi, kifizeti a marketing költségeket, a szállítást, az emberek munkadíjait,vámot, áfát stb. De ez minden másra is igaz.

2012. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát egy tök felesleges eszköz! :) azt hittem,hogy valami bonyolultabb és azért kerülnek ilyen sokba!
2012. okt. 26. 12:08
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor maradok a vízforralós megoldásnál!igaz,hogy dupla annyi idő,mert mire felforr a víz 5 perc meg 5 percig főzöm benne a dolgokat,de ennyit szerintem ki lehet bírni! :) köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 26. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 1000ft-ért vettem az enyémat újonnan. Szerintem hasznos, mert többször is volt olyan, hogy gyorsan kellett a dolog és azért csak hamarabb meg egyszerűbb a mikróssal. Arról nem is beszélve, hogy amíg nem nyitom fel, addig steril marad. Igaz hamar leszoktam a sterilizálgatásról, de mindenképpen megérte megvenni.
2012. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!