Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kirakhatnak az alberletbol,...

Niktoon kérdése:

Kirakhatnak az alberletbol, ha kisgyerekeim vannak?

Figyelt kérdés
7 honapja lakok Bpesten alberletbe ket kicsi fiammal. Az egyik 11 honapos, a masik 4 eves. Eddig mindig rendesen fizettuk az albit, csak most a paromat kirugtak en meg gyesen vagyok. Rank is ervenyes a bkilakoltatasi moratorium? Hivatalosan vagyunk a lakasba szerzodessel, be is vagyunk ideiglenesen jelentve. A parom munkat keres de amig nem talal nem tudjuk kifizetni az albit es nincs hova mennunk.
2012. nov. 9. 19:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos kirakhat. :( Ez csak az ő jóindulatán múlik.Mi van a szerződésben erre vonatkozóan?
2012. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%

Te örülnél, ha a te lakásodban laknának olyanok, akik nem fizetnek csak használják a közmüveket + lakást?

Ne viccelj!!!! Nem szeretetszolgálat ez. Az állami lakás az más.

2012. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom a helyzetedet, de ha a 2. kicsit finomabban fogalmazott volna, akkor azt mondanám, hogy egyet értek vele.
2012. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
A bunko hozzaszolasokat lehet mellozni. Egyebkent en ugy tudom hogy a kisgyerekeseket vedi a torveny. Azert nehez kisgyerekkel albiba menni mert sokan nem adjak ki a lakast csaladnak es pont ezert.
2012. nov. 9. 20:26
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Első válaszoló vagyok,szerintem ilyen esetben sajnos nem védi a törvény a gyerekeket. :( Ez magán lakás. Gondolj bele mi lesz,ha csak 3 hónap múlva talál munkát a párod,3 havi+rezsit+ az akkori aktuális pénzt,hogy fizetitek ki?Ez csak a főbérlőtök jó indulatán fog múlni.
2012. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom,de kirakhat, az az ő magántulajdona. Ha a törvény titeket védene, akkor neki ki fizetné a költségeket. próbáljatok vele megegyezni, hogy kevesebbet fizettek,és a párod bármilyen munkát vállaljon el.Azonnal menj az önkormányzathoz és kérd az albérlet-támogatást, ha esetleg eddig még nem tetted.
2012. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudod fizetni akkor persze, hogy ki rúghat az albérletből, mivel nem teljesítetted a rád vonatkozó kötelezettséget. Nem így lenne akkor ezt mindenki megjátszaná és 3. évig ingyen élne más lakásában. Vagy mégis mire gondoltál addig az állam fizeti helyetted az albérletet?
2012. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok,miért lettem lepontozva?
2012. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

2. vagyok. Engem is lepontozott és lebunkózott. Pedig igazságot írtam. Mi is béreljük a lakást és elképzelhetetlennek tartom, hogy pofátlanul ingyen éljünk a tulaj lakásában. Mégis hogy képzeled? Pontozz le. Igazam van, te örülnél ennek fordított helyzetben?

Arról nem beszélve, hogy az elmaradást, hogy törlesztitek? Férjed félmilliót fog keresni, hogy törleszteni tudjátok? Havi 60-70 e ft-ról van itt legalább szó. Nem? Nagyon nehéz lenne utolérni magatokat. Ne lebunkózz, hanem írd le, hogy hogyan képzeled a jövőt.

2012. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

Kedves első!

Nem biztos, de szerintem a "sajnos" miatt lettél lepontozva. Én is sajnálom a Kérdezőt, de azért nagyon durva lenne, ha nem a magántulajdont védené a törvény ilyen esetben.

2012. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!