Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te hol árulod, árulnád a...

Baranka kérdése:

Te hol árulod, árulnád a kinőtt felesleges gyerek holmijaidat?

Figyelt kérdés
Vatera, teszvesz, jófogás? Melyik a legjobb a három közül szerintetek? És miért?

2012. nov. 18. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Jófogást azért szeretik,mert ingyenes.Viszont nincs felügyelve, így belebotolhatsz nem megbízható partnerekbe is.

Én mindig a Vaterán adok-veszek és előtte alaposan megnézem az értékeléseket; abból sok minden leszűrhető.Igaz kell érte fizetni,de nem akkora hatalmas összeget. Nekem így is megéri,mert tudom,hogy nem vágnak át legalább.

Egyebek mellett szerintem a Vatera a legfelkapottabb aukciós oldal.Hatalmas kereslet-kínálat.

2012. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vatera.A miérteket pedig már leírták előttem
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz
2012. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apród.hu és Expressz.hu. Mindkettőn adtam már el ruhákat.
2012. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Yayo.hu


Keményen ellenőrzött, ingyenes, teljes aukciós piactér funkciókkal.

2012. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az apródon és a jófogáson fogom. Én is ott keresek, onnan vásárolok, mert nem fogok "sorba állni" napokon, heteken át, ha valami tetszik, és akkor még nem is biztos, hogy megkapom. Ezen kívül eladóként fizetni kell a teszveszen, vaterán jutalékot az oldal üzemeltetőjének.
2012. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Facebookon vannak zárt csoportok, amik kimondottan ezzel foglalkoznak.
2012. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!