Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős korig igényli egy...

Mennyi idős korig igényli egy gyerek a Mikulás csomagot?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém januárban lesz 12 éves. Amikor vásároltam a csomagokhoz, egyértelmű volt, igy neki is csinálok. De mennyi idős korig értékeli egy gyerek?
2012. nov. 27. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Bármennyi éves koráig.Nem igénylem,de örülök neki :) Anyu nem vesz minden évben,tavaly meg egy könyvet kaptam,amit nagyon akartam és letudtuk annyival,hogy Mikulásra kapom!
2012. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
ja és 15/L
2012. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én 42 éves múltam, de még igénylem anyukáméktól, és kapok is. :) A legnagyobb gyerekem 15 és simán neki is veszek. kis csoki mindegyiknek, semmi extra.
2012. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még most is kapok anyutól 25L

Gondold át a kérdést, meddig örül az ember az ajándék csokinak?

2012. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Családja, szokása válogatja.


Egy ismerősöméknél még a szülők is vesznek egymásnak Mikulás csomagot.

Tavaly a barátnőmre meg is haragudott a leendő anyós (aki a párja révén került a családba) mivel erről ő nem tudott és ezért nem vett csokit a szülőknek.

Érdekes emberek vannak... :)

2012. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

szerintem 12 évesnek már nem kell


különben is, ez nálunk van így külön, hogy mikulás és karácsony....dupla ok a pénzköltésre

2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Máshol meg hálaadás és karácsony van. Az is két ünnep.
2012. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok, a férjem 42, mi is adunk egymásnak Mikucsomagot és a gyerekeknek is és mi is kapunk a szüleinktől. :) Mindannyian örülünk. Szerintem a gesztus a lényeg, a figyelmesség. Nálunk még a kutyus is kap egy kis jutalomfalatot, bár ő hajlamos "lebuktatni", mivel tudja, hogy ami csörög és zacskóban van, az általában ennivaló, így mellette nem nagyon lehet zacskót csempészni a csizmákba. :D De azért mióta gyerek van, csak sikerül megoldani a dolgot, hogy a lurkónak reggelre meglepi legyen...
2012. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 47 éves, és nagy gondot fordít arra, hogy mit tegyen a 70 éves szüleinek a mikulás csomagba, cserébe megkapja a szüleitől minden éveben az ország legnagyobb csokimikulását. Szerintem ez már kicsit túlzás, mert a gyerekek mikulásával nem foglalkozik, azt magam intézem egyedül. A legnagyobb 15 éves, ugyanúgy megkapja a mikulást és az adventi naptárba a meglepit, mint a 2,5 éves legkisebb:)
2012. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 30 leszek, de még mai napig kapok a szüleimtől legalább egy pici Mikit. Sőt a férjem is kap tőlük :)) A párom meg nem kap anyukájától semmit, pedig egy helyről származunk. Családja válogatja a szokásokat. De szerintem egy 12 éves még simán örül neki.
2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!