Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerettem volna megvenni 2...

Szerettem volna megvenni 2 nadrágot a kislányomnak vateráról. De 650 forint nem sok postaköltségnek?

Figyelt kérdés

Én elhiszem, hogy annyi, mert a tájékoztató is úgy írja, hogy 500 g 650 ft. De maga a nadrág olcsóbb, mint a postázás. Ez csak nekem szúrja a szemem?

Ti megveszitek így is?


Azt írják, keveset használt a ruha darab, farmer vagy farmer szerű bélelt téli nadrág 86-os méret, 600 ft plusz 650 posta. Csak én nem merem így megvenni?

Szóval ti megvennétek? Nincs rossz érzésetek a sok postaköltség miatt?


2012. dec. 4. 21:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint 650 ft egy nadrág postája.
2012. dec. 4. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:

De sok, és tényleg ennyi. Nem is veszek a vateráról kisebb értékű dolgokat, ruhát.

Ha összeadod az árát és a postaköltséget, az már egy új nadrág ára. Inkább a boltban akciósan veszem meg neki.

2012. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosan. Annyira szépek voltak azok a nadrágok, de 1300 ft, a "semmire", hát szúrja a szemem.
2012. dec. 4. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy a posta darabonként értendő e?! Szerintem nem.

(Én egyébként most adtam el egy kabátot, sajnos az ajánlott postázás díja több volt, mint maga a kabát ára)

De mindenképp kérdezd meg, hogy ha egyben postázza, mennyi lenne a postaköltség.

2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 különböző eladó.
2012. dec. 4. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztosan,igazat mondanak az eladók,mert valóban annyi a postaköltség,én is vaterázok,így tudom,és hát a posta nem olcsó...

Mérlegelni kell,és egyszerre,többet szoktam venni,így 20kgis is csak 1150ft a posta.

Úgyhogy próbálj egy helyen,több mindent.

2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eladóként sokszor már azért kérek szinte nevetséges összeget a termékért, mert igyekszem úgy kalkulálni, hogy még postával is megérje a vásárlónak. De ilyen érvelés még meg sem fordult a fejemben, hogy visszatartó erő lenne, ha több a posta, mint a termék konkrét vételára.


Ha vásárolok, én mindig olyan szemmel nézem, hogy eleve hozzáadom magamban a pk-t, és azzal együtt mérlegelem, hogy megéri-e.

Az említett példát nézve, én még az 1250-t is jó árnak tartom, mert ennek a duplájáért sem lehet lassan kapni (kínaiban is már 2800-ért mennek a bélelt téli nadrágok)

2012. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, még így is megéri, Kínaiban 3000 Ft egy bélelt nadrág, Tescóban 4500 Ft, és oda is el kell buszozni, kocsikázni, ott sem ingyen van az utazás/szállítás!!!
2012. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, sajnos sok a posta. Én kicsit hazárdírozok: sima postával szoktam kérni a ruhákat, úgy picivel olcsóbb. Ami engem bosszantani szokott, hogy pár eladó dobozba! csomagolja be a ruhát, így annak a súlya miatt vált árkategóriát a termék, és kell sokat fizetni.

(vaterázom egy ideje, adok-veszek, eddig azért kevés a negatív tapasztalatom)

Ahogy valaki írta: csomagban olcsóbb, de ott benne van a pakliban pár olyan ruha, ami nem tetszik, nem kihasználható, vagy nagyobb a méretkülönbség.

Én is postával együtt szoktam az árát mérlegelni, és sajnos úgy felment mindennek az ára, hogy lassan ha már a börzére nézek ki, ott is annyi, mintha itt postaktg-estől venném meg - bár ott "személyesen' is látom a ruhát. De még így is jóval olcsóbb, mint újonnan.

2012. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!