Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyerekesek! Hogy...

2 vagy több gyerekesek! Hogy oldjátok meg, ha beteg egyik gyerek, ne fertőzze meg a többieket, főleg, ha kisbaba is van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, 3 gyerekem van és nincs kire bízni egyiket se ha beteg mondjuk (barátnőimnél van nagyi legalább egy és olyankor az egyiket vagy másikat elküldik a nagyihoz és akkor nem fertőzik meg egymást) így nálunk végig szokott söpörni mindenkin szerencsére egymás után tehát nem egyszerre NAGYON beteg mindhárom hanem váltásban, ez a nagy mákom mert egyébként beleőrülnék, én amúgy is extra rosszul viselem ha betegek nem bírok enni, tiszta stressz vagyok.

Na de egyébként nem használják egymás tárgyait nagyon ügyelek rá amúgy is saját pohár saját étkészlet van mindháromnak, olyankor nem fürdenek együtt (betegen) gyakran szellőztetek stb. de ezek nem válnak be legtöbbször mindent átadnak egymásnak és immunállapotuktól függően betegszenek meg jobban, vagy kevésbé tőle. (5.5, 3 évesek és 10 hós a kicsi).

2012. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Golan Trevize ***** válasza:

Sehogy.

Ha az egyik megfázik (eddig kétszer volt ilyen), egy nap múlva a másiknak is folyik az orra.

2012. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudom kivédeni. Végig megy mind a 4-en.
2012. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teafa olajjal párologtatok, elvileg öli a vírusokat és bacikat. 2 hetes volt a pici, mikor a nagy beteg lett, ő átfertőzte a középsőt is, de a pici megúszta. Persze nem engedtem, hogy megfogják. Sok kézmosás, sok szellőztetés.

Most 6 hetes a pici, a nagy megint beteg volt, de nem ment át a többiekre.

2012. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálkozom, kézfertőtlenítő, gyakori kézmosás, de ez inkább csak a lelkiismeretemen segít, gyakorlati értéke nagyon nincs, dupla ikres vagyok, nálunk mind a négyükön végigszambázik minden nyavalya, sőt még rajtam is.
2012. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!