Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltam vedononel de megis az...

Voltam vedononel de megis az abortusznal dontottunk. Mit tudok csinalni? Mondjam meg a vedononek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha már jártál nála, akkor mondd el neki. Mert ha nem szólsz neki, hogy mégis elvetetted a babát, akkor ő keresni fog téged, hogy jelenj meg tanácsadáson. Tehát előbb-utóbb mindenképpen el kell mondani neki. Egyszerűbb, ha szólsz neki mihamarabb, és akkor fogja tudni, hogy nem kell megjelenned, így nem is fog ezzel keresni téged.
2012. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El is kell koltoznunk innen. Akkor mondjam meg neki hogy elkoltozunk es abortusz lesz?
2012. dec. 5. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Persze, mindent el kell neki mondani, mert most már egy élet van benned, és a védőnőnek végig kell kísérnie mi lesz a babával. Ha elköltözöl, akkor majd ott kell jelentkezned a védőnőnél, és az abortuszhoz szükséges papírokat majd ő adja. Ha ott nem jelentkezel, azt a mostani védőnőd megtudja, és számonkér.
2012. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Védőnővel beszélni kell mindenképp, 2 alkalommal. A 2 alkalom között minimum 3 napnak kell lennie. A második alkalomnál adja a csekket, különben nem végzik el. Közben a nőgyógyásszal beszélni kell, hogy kérje ki a megfelelő vizsgálatokat, vérkép, vércsoport, EKG. Időben el kell mindent intézni, nehogy kiszaladj az időből.
2012. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Biztos nem gondolod meg a dolgot? Szívesen beszélgetnék Veled, ha segítségre, tanácsra van szükséged, jártas vagyok a témában..

Mindig van jobb megoldás, mint az abortusz, és ezekhez valós segítséget is kaphatsz!

Én bármiben szívesen segítek!

Csak annyit kérek, hogy gondold végig!

Köszönöm!

egy lány, aki meg szeretné védeni a babádat

2012. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!