Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel az újabb...

Hogy dolgozzam fel az újabb kudarcot?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve lesz, hogy babát szeretnénk a párommal. Orvosnál voltunk, szedtem a clostit is, de semmi eredmény. Nem szeretnék egy utálatos hárpiává válni, de a folytonos kudarc miatt, úgy érzem kicsúszik a lábam alól a talaj. Utálok minden olyan nőt akinek sikerül a baba, irigy vagyok és ez teljesen felemészt. Nem tudok uralkodni magamon. Most úgy érzem, soha nem akarok gyereket. Mit tegyek? :((

2012. dec. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Add fel! Aztán amikor a legkevésbé számítassz rá, megkapod amire vágysz ;)
2012. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne add fel, hanem menj el egy meddőségi központba. Nekünk 6 év alatt lett babánk, de azért tartott ilyen sokáig, mert ide-oda járkáltam az ilyen-olyan nőgyógyászok között. Egy csomó időm és pénzem elment feleslegesen. Amikor elmentünk a Kaáli Intézetbe rögtön megmondták mi a baj. 3 hónap alatt sikerült teherbe esnem az Ő kezelésükkel.
2012. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. Kedves utolsó, nálatok mi volt a baj?
2012. dec. 20. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fő probléma az volt, hogy nekem nem volt peteérésem. Kaptam rá hormoninjekciókat és inszeminációt csináltak, amiből a 3. sikerült.

Azért mondom, hogy érdemes minél hamarabb szakemberhez fordulni, mert az én problémámat sokkal hamarabb észre kellett volna venni. Velem is szedette egy nőgyógyász a clostit, de minden ellenőrzés nélkül. Tulajdonképpen nem is azért, hogy legyen peteérésem, mert azt nem nézte, hogy van-e, csak azért adta, hogy rendbe tegye a ciklusomat. Arra nem használt és terhes sem lettem azzal.

2012. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem alaposan kivizsgált a dokim, cukorterheléses vérvétel, hormonok, Uh, pajzsmirigy vizsgálat, egyiken sem volt annyira eltérőek az eredményeim, mind határérték alatt mozgott, a párommal is minden rendben volt. A ciklusom mindig össze-vissza volt, amióta megjött a menzeszem. Ennek fényében kaptam a clostit és a folsavat. Igaz a clostis hónapjaim alatt sajna nem jártunk sikerrel, de olvastam már itt a neten, hogy volt aki pont az első "tiszta" hónapban lett babás. bízom benne, hogy nekünk is sikerülhet. Bevallom van bennem egy félsz, mi van ha természetesen nem lehet baba, mert én ellenzek minden mesterséges dolgot, beavatkozást. Nem lennék képes egyikre sem. Biztos bennem van a hiba. Köszi a válaszodat. Kellemes Ünnepeket kívánok! :)
2012. dec. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!