Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a ti gyereket...

Mit tennétek, ha a ti gyereketek is ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Adott egy 21 éves lány,már az általánost is alig tudta elvégezni,úgy rugdosták át.Aztán szakközépbe ment idegenforgalomra,gyakorlatuk nem volt,de a jegyei itt is katasztrófálisak voltak,aztán ennek ellenére bejelentkezett egyetemre,de mivel egyedül félt belekezdeni,el sem ment a felvételire,megvárta,míg a barátnője is megy egyetmre.DE ezalatt az egy év alatt a leányzó nem ment dolgozni,hanem egy szintén semmit nem érő továbbképzésére ment,ami fizetős,de ott sem tanult.Aztán felvételi nélkül bekerül egyetemre kultúra szakra,hordja el otthonról a pénzt,nem is keveset,de tanulni nem tanul,csak gépezéssel üti el az idejét,bukdácsol.Ha elvégzi az egyetmet,tanfolyamra akarna menni,munkáról hallani sem akar.Tetszik nektek az ilyen hozzáállás?
2012. dec. 26. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a hozzáállása, de mivel nem én tartom el, nem én fizetek utána így nem is igazán érdekel mit miért csinál.. Egyébként erre szoktam mondani, hogy aki hagyja hogy így kihasználják az meg is érdemli. Itt azokra gondolok akik eltartják a csajt. Ha senki nem támogatná anyagilag, mindjárt nem lenne büdös a munka neki sem.
2012. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tök király. Ha a hülye szülők pénzelik, akkor egyék meg, amit főztek.
2012. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyan hülye lenne fel sem vették volna. Ide bizonyos pontszám kell és azt úgy tudja elérni, ha azért egy elfogadható érettségit ír. Tehát valamit csak tud ez a szerencsétlen.
2012. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A szülő miért finanszírozza ezt neki? Én nem tenném.
2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leülnék vele beszélgetni, megpróbálnám kideríteni, hogy valójában mi baja van, kivel, mivel (saját magával?) van-e baja, és megpróbálnám megtudni, mik a tervei. Rávenném a barátait, hogy segítsenek nekem ebben, mert nem akarnám, hogy a gyermekem elkallódjon és boldogtalan legyen.
2012. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
külfölödn vannak ilyen egyetemek,ahova felvszenek egy csomó szerencsétlent,mert az állam ad utánuk pénzt
2012. dec. 26. 14:25
 7/8 Quorra ***** válasza:
30%
Mit tennék? Élve ledarálnám.
2012. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen lovagolni, a szülők legalább annyira hibásak ebben a történetben, mint a lány.
2012. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!