Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap tényleg utalják a...

Holnap tényleg utalják a családipotlékot,? Azt mondják, hogy két ünnep között küldik. Csak azért kérdezem mert én nem kapok rola sms-t és ha jön akkor nem tudom bár én csak jövőhét szerdárol tudok, nem mintha nagy jelentősége lenne.

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha a két ünnepet nézzünk pl 2013 jan 1 és 2013 márc 15 akkor igen, két ünnep között küldik.

Mert ugye 2-dika az első munkanap, 5-dikéig símán ideér, odaér.

2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem jön róla sms,majd dobok egy üzit,ha küldik.
2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
már megint kezdődik ...
2012. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Első vagyok: Köszönöm a privát üzeneted: "Az üzenet szövege: Elég primitiv vagy már bocs. :)" Miért privátba küldted?

Nem hinném, hogy primitív vagyok, van már gyereked, gondolom felnőtt ember vagy. Hogy is juthatott eszedbe a kérdés.

2012. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz csak januárban családipótlék!!!!
2012. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk jó lenne tudni hogy ki mondta!!Mert pl az idén Októberben is hónap elején és a végén is utaltak!!!Magyarul a Novemberi utalást Október végén kaptuk meg.Úgy hogy ha mondjuk elég belső az infód, akkor én nem látom lehetetlennek a dolgot..mondjuk érteni nem értem..na mindegy.
2012. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a lepontozgatás?
2012. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2 perce beszéltem az államkincstárral!délelőtt mindenkinek elutalták!persze kérdés ki mikor kapja meg.otp-s vagyok nekem 5 körül van a kártyámon
2013. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!