Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukaként bele...

Egyedülálló anyukaként bele mennétek így egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy kislányom, akit egyedül nevelek. Szeretem, imádom, ő a mindenem, és nem szeretnék több gyereket. Annak idején a párommal sem akartunk neki testvért.

Most van egy férfi az életemben, annyi idős, mint én. Igazából nincs semmi komoly köztünk, de nagyon sokat beszélgetünk, egyértelműen vonzódunk egymáshoz.

De abban biztos vagyok, hogy ő szeretne gyereket.

Bele mernétek így vágni, lesz, ami lesz alapon? Vagy így becsapnám őt? Elképzelhető, hogy változna valamelyikünk véleménye?


2012. dec. 28. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ezer százalékig biztosak vagytok egymásban akkor idővel nyugodtan lehet közös gyerkőc, miért is ne?!!!
2012. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ne csapd be,mond meg neki hogy csak akkor lehet komoly a kapcsolat ha elfogadja,hogy Te már nem akarsz több gyermeket.El kell azt is fogadni,hogy egy férfi is akar sajátot,és akkor nem téged választ.

Ez így tisztességes.

2012. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem, elmondanám neki és majd ő dönt. Mennyivel lenne jobb ha csak 3-4. év múlva mondanád el amikor már a kislányod is megszerette. Ő meg akkor esne pofára.

Nekem pont ez az egy kitételem van tudnám szeretni más gyerekét de csak akkor ha közös is lenne. Nem várhatód el, hogy ő lemondjon a saját gyerekről, arról az érzésről amit te is csak a saját gyerekei iránt érzel. Ezt neki kell eldönteni az elején.

2012. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem szeretnél több gyereket?


Volt egy barátom, aki egyke volt. Azt mondta, hogy ő nem fog ennyire kiszúrni a gyerekével, hogy testvér nélkül kelljen felnőnie.

2014. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!