Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok, ti is szégyellősök...

Lányok, ti is szégyellősök vagytok a nőgyógyászati doki előtt?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés . De olyan kellemetlen amikor le kell vetkőzni előtte ...stb .

Ti hogy győztétek le a doki előtt a gátlásaitokat ?



2012. dec. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sokan vagyunk így rajtad kívül. Én azzal nyugtatom magam hogy már sok ilyet láttak :). Meg mindig hosszú felsőbe mentem úgy nem volt olyan kellemetlen amíg odamegyek a vizsgálóra.
2012. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig hosszú felsőbe vagy szoknyába mentem, így csak akkor húztam fel,mikor már felfeküdtem.

Így annyira nem gáz.

2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elég kellemetlen, de hát ez van:)

Én is hosszú felsőt veszek fel ilyenkor. De tényleg úgy van, ahogy az első mondja, sok ilyet látott már:)

2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Regen en is szegyenlos voltam.

De evek ota nogyogyaszati betegsegekben szenvedek,es tobb tucat nogyagyasz elott vetkoztem mar,es folyamatosan nogyogyaszhoz jarok.

Mivel az erdekel,hogy jobban legyek,igy nem jut eszembe azzal foglalkozni,hogy zavarban legyek.Mar teljesen termeszetesnek veszem.


Szoval,mikor zavarban vagy,gondolj arra,hogy azert fontos ez a vizsgalat,hogy kideruljon rendben van-e minden,es ha igen,akkor ennek oruljn

2012. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!