Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen magas kb egy kiságy? A...

Milyen magas kb egy kiságy? A Drewex "Kuba" típust rendeltem meg, ahhoz fog a férjem csinálni egy pelenkázó (és mindenes) komódot. Ja,120*60-as a mérete.

Figyelt kérdés

Ha valaki megtenné, hogy leméri nekem, nagyon megköszönném!:) Ha nem is ilyen típus, de méretre gondolom hasonlóak. Előre is köszi!

34 hetes pocis


2009. aug. 25. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem mértem nagyon félre akkor 83 centinek mértem a mienket. Ezt elől mértem ahol egyenes az oldala. A rövidebb oldala ívelt, az egy picit magasabb lehet.

2009. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húúú, köszönöm szépen a gyors választ!!! Akkor épp jó lesz a komód, mert 90 cm-s anyagot vágatott a férjem, persze az nem jutott eszébe, hogy meg kéne várni először a kiságyat, aztán méretezni:) Amúgy ugyan ez a kiságy lesz nekünk is, csak cseresznye színben. Még egyszer nagyon köszönöm!!!
2009. aug. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!