Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Nyomorban felneveln...

Mi a jobb? Nyomorban felnevelni a gyerekeket, vagy az abortusz? Otthon, nevelőszülők nem jöhetnek szóba, a megbélyegzés miatt.

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 14:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Na most amilyen képeket belinkeltél, olyan Magyarországon kevés van..."

"de Magyarország nagyobb részén akkor sem ez a helyzet."


az, hogy valaminek a nagyobb része más, nem zárja ki, hogy a kisebb rész, amiről szó van, az kevés.

2012. dec. 31. 19:55
 22/27 anonim ***** válasza:

Én az ő képeit ismerem, meg történeteit.

Azt hiszem, nem ismerősként is megnézhetőek.

Persze nem mindenki mosolyog, főleg nem a betegek.


De más az élet, és a sokkal-sokkal nagyobb szegénység ellenére legalább olyan boldogok ott az emberek, mint nálunk, meg merem kockáztatni hogy boldogabbak...


[link]

(ja ő szemészorvos, de szüléslevezetéstől vakbélműtéten át mindent csinált már, amikor ő volt az egyetlen orvos 18 ezer emberre eső területen...)


De elköszönök, mert ezt a vitát parttalannak érzem...

2012. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%
Jó, hát akkor te élj nyomorban, neveld a gyerekeidet nyomorban és mosolyogjatok őszintén, ha annyira nagy boldogságban élnek a nyomorgók szerinted. Esetleg elcserélhetnéd a kényelmes, európai, boldogtalan életedet egy afrikai nyomorgó családéval. Én nem teszem.
2012. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

ez meg a doku film egyik része, azért megnézheted, még ha nem os kommentálsz már:

https://www.youtube.com/watch?v=2fNVAuSxEb4 a 40. percnél van a nő, aki amiatt kényszerült prostitúcióra, hogy a gyerekeinek legyen mit ennie.

2012. dec. 31. 20:39
 25/27 A kérdező kommentje:
megnéztem a facebookos képeket. nagyon kevés a boldog ember rajta. van aki épp, mosolyog, de látszik rajta, hogy összességében össze van törve. ): hiába, a nyomor, az nyomor, még ha megszokja is az ember.
2012. dec. 31. 20:46
 26/27 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen az abortusz.
2013. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Adri1616 ***** válasza:
27%
én ismerek olyan embert aki a nyomor ellenére boldog!!! Ezek a képek amiket itt láttam őszinte leszek NEM HATNAK MEG!!! Bármibe lefogadom, hogy a kamerával megfordult volna a fényképező akkor a szülők álltak volna ott cigarettával a szájukban!!! Na ez a vérlázító. Én az abortuszt ha egészséges magzatról van szó gyilkosságnak tekintem. Soha nem tenném. De nem is itélkezek ez csak az én véleményem. Egy egészséges magzattól elveszik az élet lehetőségét, de a szerencsétlen haldoklót akinek semmi esélye nincs hagyják hónapokig szenvedni:@
2013. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!