Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni Felicitas csomag,...

Szülés utáni Felicitas csomag, amit a kórházban adnak, mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Szent István kórházban is adják?
2009. aug. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csupa reklám, bár összefolyik a sok egyébbel amit a kezünkbe nyomtak. Termékminták... egy kiskönyv a bab első évéről (jó dolgokkal és baromságokkal)
2009. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol adják,egy rakás újság és reklám,sok termékminta.fürdető,popsikrém,domestos,mosópor,vanish,egy cumi,egy ki aventes pohár ilyenek.jó nagy csomag.
2009. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A csomagban azok vannak amit írtak. Nagyrésze termékminta (mini mosópor, 2 filter szopitea stb), és reklám papír. Néhány kismama újság, alapszintű tájékoztató könyv. Számunkra a leghasznosabb a Nestlé kiskanál volt:)

A csomagnak viszont van egy nagy hátránya. Ahhoz hogy átvehesd ki kell tölteni pár nyomtatványt, amin reklám célból kérik az adataid (cím, telefon, mail).

2-3 héttel a szülés után biztosítási ügynökök tömkelege zaklatott minket. A vezetékes telónkat írtam be, annyit hívogattak, hogy a végén fel sem vettük már. Ezután jöttek a levelek, sőt egy nő azt írta hívjuk vissza mert nem sikerült elérnie a megadott számon. Mást nem írt, csak hogy nagyon fontos. Hát mikor kiderült mit akar, azt hittem felrobbanok.

Olyan ügynök is volt aki kijött a címünkre, és mindenáron elő akarta adni az ajánlatát. Ezek mind a babakötvényre jönnek. Hiába mondtam szépen hogy nem kérem, iszonyat erőszakosak.

Én akkor megfogadtam, hogy a köv. babánál nem veszek át semmilyen csomagot. Nem ér ennyit az a pár termékminta!

2009. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Pont az ügynökök miatt tettem fel a kérdést, hogy megéri-e.

De akkor nem kérem inkább, mert sok negatív tapasztalatot olvastam itt az oldalon. Kiskanalat én is tudok venni a fiamnak.:)

2009. aug. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!