Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5-6 hónapos babysek mesélnétek?

5-6 hónapos babysek mesélnétek?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek ( Hogyan, mikkor, hányszor, mit ) Mennyit isztok kb. ( mennyit, mit ) Mikket csináltok, mennyit alszotok ( az éjjel, és a nappal ) Szóval mindent.. A napi rendet ? Esetleg 7 hónaposak is jöhetnek

2013. jan. 10. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szeretek enni, általában a számba teszem és megrágom, napi 5x, igény szerint, mindent megeszek! Aludni éjjel szoktam, úgy 7-8 órát. És te?
2013. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs de had ne mondjam mi a véleményem.


Tudod többesszámban szoktak beszélni a " kismamik "

és érdekelne ki mit ad, hányszor, mennyit isznak mert sajnos a kislányom 50 ml ket iszik egésznap. Érdekelnek mások hogy csinálják. És mit. Meg az alvás mivel nehezen alszik el de a lányom nagyon sokkat alszik. Érdekelne melyik baba mit csinál kinek tud átfordul kinek nem. Persze a kilok, centik, a játék iránt mutatott érdeklödés na meg a fogacskák, de szerintem ezt egy gyerekes anya tudja. Mirre gondolok.

2013. jan. 10. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemrég valaki feltette ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ott a 3. válaszoló voltam.Kiegészítem azzal,h 5x150ml eszik +az egyik evés elött kb 100ml gyümölcs vagy sütőtök pürét. Inni kb 1dl kamillateát. Kérdezz nyugodtan,ha más is érdekel.

2013. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos a kisfiam. Leírom Nálunk, hogy vannak a dolgok.

Nálunk naponta négyszeri étkezés van úgy 210-és 260 gramm között, inni egy nap 300-450 milit iszik meg.

Éjjel gyakorlatilag végig alussza, hajnalban picit megébred, de gyorsan vissza is alszik.

Már gyakorlatilag tud fordulni a hátáról a hasára, de elég lusta így elég ritkán csinálja, szépen kitolja magát hason és már nagyon ügyesen tartja a fejét. Már emelgeti is a kis buciját.

Aludni napközben délelőtt összesen úgy másfél két órát nem egyszerre, délután egy kicsivel többet.

2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok. Ne harizz,vicces kedvemben voltam. És a lelkiismeretem nem hagyja,hogy ne kérjek bocsánatot! Szóval bocsi!
2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
33%

Nekem atjott, en jot mosolyogtam rajta! ;) Es meg bocsit is kersz; ez szep! :))

Bocs az OFFert!

2013. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Én is jót mosolyogtam, meg eredetileg valami hasonlót akartam írni, de akkor visszafogom magam :P Úgyis már elmúltam 7 hónapos
2013. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!