Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném elajándékozni a...

Szeretném elajándékozni a régi játékaimat. Valaki ajánlana weboldalt, ahol ilyesmit hirdetni lehet?

Figyelt kérdés

Rengeteg régi játékom van, de már csak porosodnak. Egy részét nyilván megtartanám majdani gyerekemnek, de ennyi már tényleg sok. Nem is gagyi kínai cuccokról van szó, mert van itt Lego is dögivel (elkényeztetett gyerek voltam, na :-) ), nővérem miatt babák is, egy rakat plüss, társasok, mesekönyvek. Gyakorlatilag 0-14 éves korig minden, szerintem három gyereknek is bőven sok.

Tud valaki olyan weboldalt, ahol az ilyesmit részletes belállításokkal hirdetni lehet? Ugyanis vidéki vagyok, de a személyes átvételt preferálnám, mivel nincs kedvem postával vacakolni, másrészt szeretném ha tényleg olyanokhoz kerülne, akiknek szüksége van rá, és nem csak eladná.

A különféle szervetekben nem igazán bízok, tapasztalatom szerint ott csak lenyúlják amit viszek.



2013. jan. 11. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

jofogas.hu


illetve a területi védőnővel is beszélhetsz, mert ő aztán tényleg tudja, kik a lakóhelyeden a rászoruló családok. Szép tett amúgy, gratutálok! :)

2013. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, valóban nemes cselekedet!


Vagy a családsegítő központban (önkormányzat) kérhetsz címeket, vagy: nekem az a meglátásom, hogy a történelmi (kat, és ref.) egyházak karitatív tevékenységük során nem nyúlják le a dolgokat.

(Jobban félnek Isten büntetésétől, mint egyetlen darabot is elvegyenek maguknak)

De címeket tőlük is kaphatsz egész biztosan, ha szeretnéd, hogy személyes átvétel legyen.

2013. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

védőnő, családsegítő, gyermekjóléti szolgálat.

ide vidd inkább. aki neten látja a hirdetést, az már a mai világban "módosabb " lehet. de a fent említett helyeken tényleg jóhelyre kerül

2013. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
címeket nem kaphatsz!!!!!!!! ne írj már hülyeséget második!
2013. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nálatok nem, nálunk igen!

Ha valaki adományozni akar!


Ne beszélj már hülyeségeket!

2013. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Facebook oldalakon is nézelődhetsz. Nekem ez a kedvenc csoportom ilyen szempontból, mert nagyon aktívak a tagok: [link]
2013. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, a védőnők tényleg sokat segíthetnek, még az ovikban az óvónők is. A hirdetős oldalakon semmi garancia rá, hogy nem viszonteladók. Meg aki tényleg rászoruló, annak nincs autója.
2013. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
védönök,ök tudják kihez kell eljutatni a játékokat.
2013. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A jófogást, vaterát csak nagyon végső esetben választanám, egyszer már nagyon alászaladtam. Meghirdettem vaterán ajándékozásra a cuccokat, erre megjelent nálunk egy c. típusú "úriember" platós kocsival, hogy akkor jönne játékokért. Ezzel még nem is lett volna baj, de ahogy meglátta az Xboxomat mondta, hogy "Tezsvír, ne legyé' má g*ci, há ádd oda ázt is!" Csúnya helyzet lehetett volna belőle, de épp át jött szomszédom/haverom a maga 110 kiló tömény izmával (gyanús volt neki a kocsi, meg a nyitott ajtó), arra hamar eltakarodott. Pár napig rosszul aludtam, arról nem is beszélve, hogy egy jó időre elvette a kedvem a jótékonykodástól.


A védőnő nem rossz ötlet, de őt hol tudnám elérni? Háziorvosnál? Bocs a hülye kérdésért, de nem nagyon volt még vele dolgom.

2013. jan. 12. 01:11
 10/11 anonim ***** válasza:

A védőnők kisgyermekes anyukákon keresztül éred el.


Persze, most az jutott eszembe, hogy mi van, ha nem elaprózod, hanem valamelyik ovodának adod, vagy megkeresed az u.n. hivatásos nevelőszülőknek is van valahol egy központi szervezete, azokon keresztül tudod nagycsaládosoknak adni.

2013. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!