Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy indigó...

Mit jelent az, hogy indigó gyerek? Vagy ez csak egy kitalált ezoterikus hülyeség?

Figyelt kérdés

De ha ezoterikus, se értem, hogy mit értenek alatta. Egyszer beleolvastam egy írásba, ami az indigó gyerekekről szólt,de csak üres mellébeszélés volt.


Ha valaki tudja, egy két mondatban összefoglalná, hogy mit értenek rajta?


2013. jan. 14. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

A friss anyukák szokták ezt mondani a gyerekükre, hogy indigógyerek, hogy csodagyerek.


Gondolom ha a gyerek 3 perccel hamarabb fordult át, vagy állt talpra akkor már rögtön odáig vannak a gyerekért hogy biztos csodagyerek.


Ez a friss kismamák nyomorkodása, el kell nekik nézni.

2013. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a kispapák nem is szokták használni, ezt a kifejezést, csak a mamák?
2013. jan. 14. 01:32
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Az indigó gyerekek egy egész generáció, az a lényege, hogy ezek a gyerekek sokkal fogékonyabbak a spirituális síkon, az érzékszervekkel érzékelhetetlen dolgokra, mint a nem indigók. Fejlettebbek a 'radarjaik'.
2013. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogy az aurája indigókék színű.

A 6. főcsakra (homlokon van) színe indigókék.

2013. jan. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Folytatom.


Az aura színe jelzi egy lélek érettségét.

És ahogy alulról fölfele jönnek a főcsakrák, azok színe jelenik meg az aura színében. Az 1. csakra piros, a 2. narancs, a 3. napsárga, stb.

Ha valakinek piros az aurája - úgy is mondják, hogy az 1. csakráján él -, az a legfejletlenebb lélek. Azt jelenti, hogy azok a lelki minőségek foglalkoztatják a legjobban és teszik ki az élete eseményeit, tetteit, amik az 1. csakra működéséhez kapcsolódnak, pl. agresszió, versengés.


Fölfele haladva egyre fejlettebb érzelmi és tudati élet van, és aki indigó, az már nagyon fejlett lény embernek, a 7. csakra fölött már az angyali lét következik.


Az indigók nagyon intelligensek (IQ, EQ, spirituális intelligencia, stb.), és másmilyen a világképük, mint az alacsonyabb csakrákon élőknek. A társadalom jobbítása foglalkoztatja őket, pl. a világbéke, környezetvédelem, és sokszor látók, vegetáriánusok.

2013. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

első, jót nevettem a válaszodon - meg rajtad is:D


Látszik, hogy nincs lövésed se arról, amit irkálsz. Az indigógyerek nem egyenlő a csodagyerekkel, és semmi köze a mozgásfejlődéshez:)


Egyáltalán nem fontos ilyesmiben hinni, de mielőtt minősítesz valamit, nem árt utánanézned mi is az, hiszen intelligens ember csak arról mond véleményt, amit ismer:)

2013. jan. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer beleolvastam egy írásba, ami az indigó gyerekekről szólt,de csak üres mellébeszélés volt."


Nem csoda hogy nem értetted, mert tényleg üres mellébeszélés.

2013. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

7-es.

Te szerencsétlen, az intelligenciát abban mérik, hogy a gyk-ra jársz értelemért, igaz?


Gondolom te indigógyerek vagy. Nyilván beleestél egy vödör "kékfestékbe".


Mi lenne, ha kitöltenél egy IQ tesztet és elfogadnád az eredményét.

2013. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

64%, azért hisztizel, mert nevetséges válaszodra reagálva kinevettelek?


Szegénykém, elhiszem, hogy nem esik jól, de viseld büszkeséggel. Ha hülyeséget írsz, nevetni fognak rajtad (gondolom gyakran megesik, szokj hozzá).


Az is elég nevetséges, hogy egy komment alapján komplett véleményt állítasz fel egy emberről. Nem félsz, hogy ez oda-vissza működik? Ha én is csak ennyire lennék intelligens, mint te, elbújnék a világ elől.


Azonban én nem ítélkezem feletted - csak nevetek. Még mindig jobb (bár a hisztidből ítélve neked nem:D)

2013. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!