Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor lehet megbocsátani?...

Hányszor lehet megbocsátani? Meddig lehet ezt tűrni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha őszintén leírmátok a véleményeiteket mert jó lenne végre partatlan embereket végig hallgatni mit is gondolnak! 3éve vagyunk együtt a párommal gyógyszer mellett lettem terhes úgy döntöttünk megtartjuk előtte is voltak viták(egyszer meg is csalt kb a első hónapban) azóta beszélget nőkkel esetleg udvarolgat is de fizikálisan nem csalt meg! Az ő véleménye hogy nekem főzni mosni takaritani kell semmit nem segít vagy nagy ritkán! Ő egész nap alszik ha otthon van amúgy dolgozik! Engem ugráltat kicsit fárasztó már így a 34hétben! meg se fordul a fejében hogy ha ő eszik megkérdezze kérek e hozzon e valamit ha feláll valamiért! a legrosszabb hogy nagyon csúnyán beszél velem! ha pedig elkezdek sírni az a válasz ordits csak máshoz úgy sem értesz:-( nagyon sokat bánt szóban! nagyon sokáig tűrtem mert én is biztos hibás vagyok(hamar felkapom a vizet mert elfáradok és tényleg nem segít) de meddig kell?! nem tudom kibírom e a végéig és vissza költözöm a szüleimhez! eddig azt vallottam hogy a gyereknek család kell de egyedül nem fogom bírni! ma telt be a pohár igazán mikor kérdeztem hogy ha meglesz a baba se fog segíteni? a válasz másnál se segít senki az én dolgom! megijedtem mert egyedül főzni mosni takaritani EGY ÚJSZÜLÖTTEL FOGLALKOZNI nem fogok tudni képtelen leszek! és erre rá tetőzte hogy nem volt képes még a zsugor vizet se behozni nekem kellett! mit csináljak? várjak még? az igazsághoz tényleg hozzá tartozik hogy tényleg hamar felkapom a vizet és elég hamar neki tudok állni hisztizni kiabálni! véleményeket várok van rá esély hogy megváltozik?(a babát nagyon várja)
2013. jan. 15. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén sajnállak, de nem értem, hogy választhat valaki ennyire rosszul...


Ilyenkor azért elég jól megmutatkozik, hogy milyen férfi, milyen apuka az, aki ennyire önző módon áll a dolgokhoz.

Ez a viselkedés nem normális, szerintem. Ne legyen igazam, de ez még sokkal rosszabb lesz...Kutyából nem lesz szalonna...

2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Költözz!!!!!!!!!

De minél előbb. Egy ilyen ember mellett pokol lesz az életed a babával. A kicsi születése még több stresszt fog okozni, ami még néha normálisan élő pároknak is feladja a leckét, nemhogy nektek. Én mennék mielőtt még a szóbeli bántás fizikálissá nem fajul.

Lehet, hogy jó a család a gyereknek, de nem minden áron. Egyedül is nevelhetsz boldog gyerkőcöt.

2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Jégtánc ***** válasza:
92%

Szia,


nem hinném hogy változni fog,Ha így nevelkedett,ha otthon is mindent elé tettek és nem kellett segíteni,akkor most sem fog.Egyedül lehet jobban jársz,mert akkor is ugyanúgy magad intézed ,csinálod a dolgokat.mint most is.Viszont nem kell még miatta is idegeskednek.Tipikus Basa .Miért nem pakolsz most össze és mész el a szüleidhez pár napra? Átgondolni mindent?

2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit képzeld magad az Ő helyébe és / vagy kérd meg hogy vegye fel amikor hisztizel .


Ki fogsz akadni magadon. változtass és meglátod Ő változik -e.


Figyeld meg hogy Te azon kívül hogy leendő édesanya vagy NŐ vagy-e . akként viselkedsz-e.

mert az hogy "nem segít egy zsugor vizet se behozni " ha azt látja hogy nem szorulsz Őrá akkor nem is fog segíteni.

Próbáld meg még nagyterhesen is nőiesen öltözködni viselkedni nem úgy mint egy vidéki gazdasszony aki elött nincs megoldatlan probléma ... változtass.


ha otthon fekszik ...

Valld be . tedd a szívedre a kezed ha neked nincs épp dolgod akkor Te is pihensz nem?????

ha nem így van ülj le és pihenj. kérd meg hogy drágám légy oly jó vidd le a szemetet és hozz egy kg kenyeret . vagy kérd meg hogy evés után vigye ki a tálcát és pakoljon be a mosogatóba


Ha erre nemet mond akkor azért tényleg gond van de szerintem elsősorban Neked kellene stílust változtatni mert ahogy most - kívülállóként látva - viselkedsz az nem egy felnőtt asszony viselkedése hanem egy hisztis kamaszlányé akit valóban nem kell komolyan venni . ezért hagyja hogy folytasd . a babát meg szeretni is fogja mert az ő vére. de nem biztos hogy Tenni is fog érte ha igy meg y továbbra is minden a továbbiakban .

2013. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Hű...


Tudod meddig lehet ezt tűrni? Semeddig. Nagyon gyerek/fiatal lehetsz még, ha ezeket benyeled. Ha már most ilyen, a gyerek megszületése után csak sokkal rosszabb lesz. Az első gyerek érkezése még a legjobb kapcsolatokat is kizökkenti kicsit.


És én sem értem, hogy hogy lehet ennyire rosszul választani partnert... :(

2013. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

szerintem irányít téged mert HAGYOD!!!! Vedd fel a kesztyűt mert az uradnak a jólétbe kicsit elment az esze!!!


először is nem kell kiszolgálni, harcias kiskakasként én ugráltatnám kicsit, amúgy meg miért kellene újszülött melett mindent tökéletesre csinálnod ??? ki írja ezt elő??? senki!!!! uh csak a babára koncentrálj....

nehogy már 34 hetesen a cselédje legyél, közben meg semmi megértést nem kapsz.....mi ez a szöveg h ordíts csak ? máshoz úgy sem értesz! ??????

egyszerűen a férjednek nem feleség hanem egy cseléd kell...

2013. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Családon belüli erőszak indul!!!

Költözz, de azonnal!!!!!!

2013. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
hú mire vársz még? :/ hagyd ott a fenébe. jobban jársz ha szüleiddel laksz. a gyereknek is jobb lesz ha nyugiba igaz apa nélkül nől fel, mint hogy azt hallgassa hogy beszél veled. a feszültséget még a csecsemők is érzik. az meg hogy hibás lennél amiért hamar felkapod a vizet ha elfáradsz? hát emiatt aztán ne legyen lelkifurdalásod.
2013. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok.

Felénk van egy mondás: egy gyermek születése a jó kapcsolatot még jobbá, a rosszat még rosszabbá teheti(sok esetben a környezetemben ez be is vált...)

Alaposan gondold át, hogy várható-e változás...

2013. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Én elköltöznék, úgysem lesz ez jobb, sőt. Ha meglesz a baba nem lesz energiád neki pattogni és nem is kell, nem a cselédje vagy, bár úgy tűnik Ő így gondolja. Mondjuk én az "ordíts csak , máshoz úgysem értesz" mondat elhangzása után pakoltam volna. Ne alázkodj már meg, kapd össze magad, állj a sarkadra. Sajnos tényleg igaz, hogy egy baba egy jól működő kapcsolatot is próbára tesz, a tiétek meg nagyon messze áll a jótól, ahogy írtad. Fontos a család persze, de nem mindegy milyen az a család.
2013. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!