Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez így normális? És most már...

Ez így normális? És most már mindig így lesz? Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Van egy csodás 9 hónapos kislányom, és egy férjem, akit szeretek, tisztelek. A gond az, hogy mostanában nagyon sokat dolgozik. Hétvégén is, itthon is. Már több mint egy hónapja nem is szeretkeztünk, mindig fáradt. Tudom, hogy miattunk dolgozik, és értünk csinálja. De nekem hiányzik a férjem! Ha hazaér, azonnal rohan a kicsihez, imádják egymást.

Sajnos megbeszélni nem tudom vele a dolgot, próbáltam, ilyenkor mindig azt mondja, sajnálja, de dolgoznia kell ahhoz, hogy jól éljünk. Mintha nem hinné el nekem, hogy nagyobb szükségem van rá, mint a pénzre, vagy nem tudom.. Hiányzik a régi, mindig vidám, boldog életünk.. Hogyan tudnék ezen változtatni? Tudom, nem a világ legnagyobb problémája az enyém, de félek, ha így haladunk, csak két boldogtalan ember leszünk, akik egymás mellett élnek.


2013. jan. 20. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

próbáld meg elcsábítani, nálunk is ez volt az első gyermekünknél, menjetek el nyaralni elég egy két éjszakás valami is persze a gyermekkel együtt. már 30000 ft körül lehet menni szupi helyekre. ez általában használ.


próbáld meg megbeszélni vele dicsérd meg sokszor hiszen ő is csak egy gyerek :D hízelegj neki, támadd le akkor amikor akarod (erőszakold meg) hidd el nem fog tiltakozni, nem csak akkor lehet szeretkezni mikor a kicsi alszik alkalom mindig van rá, akár még reggel is felkeltheted mond neki hogy muszáj volt mert ezt meg ezt álmodtad

2013. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!