Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Főállású anyaság mellett...

Főállású anyaság mellett milyen munkát vállaltatok, sikerült munkát találni?

Figyelt kérdés
3 gyermekem van és szeretnék munkát vállalni és próbálkozom, de ha meghallja valaki, hogy 3 gyerek és főállású anya akkor viszlát van. Szeretnék dolgozni vagy valamit kitalálni amiből folyhat be pénz a családi kasszába és a gyerekeimre többet tudnék fordítani. Ti mit csináltok?
2013. jan. 23. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Részmunkaidős állást, max 6 orasat lehet vállalni. De elvileg te azért kapsz pénzt, hogy ne kelljen dolgoznod, nevelhesd a 3 gyerekedet.
2013. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Ugye tudod hogy az a "rengeteg pénz" az 25000 Ft jelenleg havonta.

Én nyelvet tanítok, mivel ez is az egyik szakmám, ezzel egész jól el lehet lavírozni.

Most még kérdéses, de lehet, hogy főzni is fogok valakire rendszeresen. Meglátjuk.

2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen nagyon kevés az összeg éppen ezért szeretnék valamit vállalni de gyárban 3 műszakot nem lehet 3 gyerek mellett.

Azon gondolkodtam még, hogy a munkaügyi központba ha bemegyek hogy hátha van valami lehetőség akkor kinevetnek szerintetek?

2013. jan. 23. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
En nem állítottam, hogy rengeteg pénz, kedves második, csak egy tényt közöltem. Te, ti kaptok valamennyit azért, hogy otthon maradhassatok a 3 gyerekkel. Más 1, 2 gyerek utan nem kap semmit. Le lehet mondani a főállású anyaságra es lehet keresni foallast, vagy lehet maradni es meg kell elegedni a részmunkaidővel. Es a félreértések elkerülése érdekében: semmi bántó szándékom nincs.
2013. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végül is így is fel lehet fogni de ha már kapom az összeget nem mondok le róla azért, hogy felvegyenek valahova 60.000Ft-ért és 3 hónap próbaidő után közöljék, hogy bocsi de ki vagy rúgva. Se anyasági se fizetés. Én a főállású anyaság mellett szeretnék valamit ha már kapom. Ezért tettem fel a kérdést hogy hátha van valaki aki ilyen helyzetben van és sikerült valami munkát találni 6 órában.
2013. jan. 23. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan áru feltöltő, pénztáros - ilyenek esetleg.
2013. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dm! Családbarát munkahely és van 4-5-6 órás lehetőség is.
2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok ötleteket. Megpróbálom mindenképpen. Remélem összejön valami.
2013. jan. 23. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy elutasítanak, és el is fognak. Mivel te a 3 gyereked után kapod a támogatást (oké, hogy nem nagy összeg) + a családi, + az étkezési, tankönyv, b támogatások. Én 1 gyerek után semmit nem kapok, és lehet, hogy pont egy 1-2 gyermekes anyukát nem vesznek majd fel a munkahelyre, mert téged alkalmaztak. de akkor ő sem segélyt, sem fizetést, semmit nem kap, míg te meg mindent... Szóval vagy mondj le az anyaságiról, vagy elégedj meg azzal ami van... (Mellesleg nem feltétlenül azért nem vesznek fel mert anyaságit kapsz, inkább a gyerek miatt...)
2013. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

" Szóval vagy mondj le az anyaságiról, vagy elégedj meg azzal ami van"

Neked több lesz, ha ő lemond a főállású anyaságról? Eszméletlen magyar mentalitás.

Ha nekem valami nem jön össze másnak se legyen. Ha valaki nem akar dolgozni az a baj, ha akar az is baj. Azért tart itt Mo., ahol, mert nem összefogás van hanem bántás.

2013. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!