Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te változtál belülről miután...

Te változtál belülről miután megszületett a gyermeked? Miben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen változtam.Abban változtam meg,hogy innentől fogva neki és érte élek.:)
2013. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abba, hogy testemen kívül hordom a szívem. Az életem már csak körülötte forog, Ő lett a legfontosabb, aggódom érte és a nap minden percében szeretem. ANYA lettem, ebben változtam.
2013. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig ingerlékeny voltam, tehát ettől nagyon tartottam, hogy nem fog változni. Még magamon is meglepődtem, mert olyan türelmes lettem, hogy fát lehetne hasogatni a hátamon. Azóta egy hangos szó sincs, nyugodt lettem. :)
2013. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte sem voltam eszetlen, de sokkal komolyabb lettem. (ha most arra gondolsz, hogy jellembeli változás, nem simán az anyai ösztönök:))
2013. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
persze, van bennem pár öltés :) viccet félretéve igen, sose hittem volna hogy ennyire lehet szeretni valakit. Hogy ennyire gondoskodó, türelmes, önfeláldozó leszek.
2013. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!