Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsett hol kell intézni a...

Pécsett hol kell intézni a GYES-t? Nagy Lajos Király útja vagy Szigeti út? Hánytól van ügyfélfogadás?

Figyelt kérdés
Azt hallottam elköltöztek a Szigeti útra. Tényleg így van vagy még mindig a Nagy Lajos Király úton van?
2009. aug. 31. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,átköltöztek,de az ügyfélfogadás a Nagy Lalin maradt.

Szerdán rövid nap van egyébként 8tól asszem 4ig,de van egy hosszú nap is,talán csüt? mindj megnézem.

2009. szept. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem,még jó hogy megnéztem,me hüleséget mondtam.szóval: Hétfő,kedd,csüt,péntek 8-12ig,szerda 8-16ig van ügyfélfogadás.A hely stimmel.Nagy Lajos Király u 1.
2009. szept. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lassan indulunk is, hogy még ma sorra kerüljünk! :)
2009. szept. 1. 06:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélfogadás a Nagy Lajos Király útján van, ott van egy lépcsős kapu, ahol egy egész kultúrált hivatal van, na nem oda kell menni, hanem egyel arréb, egy koszos, sötét váróterembe. Jól is teszed, ha sietsz, mert különben ott ülsz egész nap. Gusztustalan egy hely, csak remélni merem, hogy többet nem kell odamennem.
2009. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Pár évvel ezelőttig a MÁK a MEP része volt és ott volt minden egyben a szép helyen.Aztána nagyon okosok átszervezték a dolgokat,más minisztériumhoz kerültek,a MEP egy az egyben kidobta a családtámogatási irodát és akkor kapták azt a lukat.

A TÁH nyeli be őket a Szigeti úton,de az ügyfélfogadás áthelyezése nem olyan egyszerű,mert sokan nem is találnák meg az irodát hisz megyei cég.

Bocs az offért.

2009. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!