Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért követelőzik egy lány,...

Miért követelőzik egy lány, és akarja megtartani a gyereket, a a fiú eleitől fogva világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Csak szerintem nem igazságos ez a fellállás, hogy kizárólagosan csak a lány dönt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Ez valóban nem igazságos, de így lettünk megcsinálva. És tudod, nem a fiúnak kell átélni sem a magzatelhajtást, sem a szülést, és ha azt vesszük, ez sem igazságos. És ha a fiú nem akar gyereket, akkor ne csináljon, ez az egyetlen megoldás.
2013. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazságos de ez van sajnos.
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%

Párom is így van...ha idő előtt becsúszik ő se akarná még megtartani. De én megmondtam neki az elején tisztáztuk, hogy igen is én megtartom. Javarészt a nőnek kell eldönteni-e hisz még is csak az ő teste... :)


Én megértelek téged is..és tényleg igazságtalan de ha nem akarsz gyereket akkor NORMÁLISAN VÉDEKEZZ!

2013. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazságos, de fordítva sem lenne az. Ez tipikusan az a helyzet, ahol nincs arany középút, nem lehet meg is tartani meg nem is. Közhely, de az egyetlen 100%-os védekezési mód a teljes önmegtartóztatás. Szóval ha a lány meg akarná tartani, és a fiú miatt lenne elvetetve, az ugyanúgy nem lenne igazságos.
2013. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarsz gyereket akkor ne sexelj azzal akivel nem akarsz és kész.

ha valaki nem akar gyereket akkor valószínűleg nem is szeret.

Mostanság vannak lányok akik azért csinálnak ilyesmiket ha a lehetőségek adva vannak hogy anyagilag bebiztosítsák magukat.

2013. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
50%

Igazságtalan, főleg a gyerekkel szemben! Egy gyereket csak stabil kapcsolatba szabad szülni, és mindkét szülőnek akarnia kell.

Csak ma a nőknek ebben az esetben több joga van, mint egy férfinek.

A férfi NE higgyen a nőnek, ha azt mondja, hogy védekezik! Ha nem akar apa lenni, akkor védekezzen ő.

2013. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igazságos, hiszen mind az abortuszt, mind a szülést a nőnek kell elszenvednie, tehát bármi is a döntés, az ő testét érinti, ő fogja felnevelni a kicsit. Én minden kapcsolatom előtt kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó elvetetni a gyerekemet, ha besikerült, szóval ezzel számoljon a férfi. Meg volt a lehetőségük azt választani, hogy akkor nem feküdnek le velem. A férfi megteheti azt, hogy nincs a gyerek mellett, nem neveli, látnia sem kell, csak besegíteni anyagilag az eltartásába, hiszen miatta is jött létre. A lényeg, MINDIG védekezni kell, és nem "időben kiveszemmel", hanem bizony óvszerrel (paranoiásak szigorúan sajáttal).
2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
77%
Talán azért, mivel vannak olyan lányok, akik úgy gondolkodnak, hogy egy gyerek elvetetése (bár ez valóban tényleg így van) bizony az egyfajta gyilkosság, hisz legyen akármilyen pici még a magzat, az anyai ösztönök felébrednek egy nőben! Hisz az az icipici magzat is már az anya véréből él! És nincs szíve megölni!
2013. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
96%
Akkor húzz óvszert, és kész. Ja, hogy az kényelmetlen. így jártál.
2013. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, húzz gumit!
2013. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!