Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért követelőzik egy lány,...

Miért követelőzik egy lány, és akarja megtartani a gyereket, a a fiú eleitől fogva világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Csak szerintem nem igazságos ez a fellállás, hogy kizárólagosan csak a lány dönt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%

# 20/20

Egyedül is képes vagy felnevelni a gyerekedet...Jó ez okés.De nem önzőség?A gyereket mindig is érdekelni fogja hogy a ki az apja.A gyerek apja ha normális akkor segíteni fog a nevelésben magától,de ha nem normális akkor nyugodtan fizessen gyerektartást.

Én lennék ilyen helyzetben,nem hagynám elvetetni agyereket és mindent megtennék hogy legalább a gyereknek jobb legyen,de Én odafigyelő ember vagyok és teszek róla hogy ilyenek ne történhessenek meg velem.

2013. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, nem fogok neked magyarázkodni :) Nem ismered az apukát, én igen. Mérlegeltem és döntöttem. Ha nem lenne adott a fiam felneveléséhez a megfelelő körülmény, anyagi helyzet, stb, akkor nem vállaltam volna. Tudom, hogy kíváncsi lesz az apjára és én őszinte leszek hozzá. Ő majd eldönti hogy meg akarja-e keresni, vagy nem. Viszont hiszem, hogy ha nem is ez a legideálisabb helyzet, nem vagyok egy szörnyeteg amiért nem öltem meg a gyerekem. Remélem ő sem fog öngyilkossági kísérletet végrehajtani, mert egyedülállóként vállalta az anyja...
2013. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
48%

Engem félreértettél!

Nem tartalak önzőnek és a kaparást is gyilkosságnak tartom!Csak annyit akartam elmondani hogy a gyerekhez az apjának is ugyanannyi joga van mint neked,ha ezekkel a jogaival nem él akkor is bizonyos dolgokat elvárhatnál tőle mert ha ahhoz volt esze hogy megcsinálja akkor ő rajta is nagy felelősség van nem csak rajtad.Ha nemérdekli a gyerek az apját akkoraz részben a te hibád is,mert minek állsz össze egy ilyen semmirekellővel,és miért nem cseszegeted hogy legalább a te dolgaidat segítse néha ha kell pénzben ha kell másban mert innen nézve egy életen át közötök lessz egymáshoz.Szóval a gyerek nem csak a tied!

Üdv!

2013. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
31%
én úgy gondolom, hogy ha a lány nem akarja elvetetni annak ellenére, hogy tudja, a fiú nem akarja, és egyedül kell majd nevelnie, akkor vállalja azt is, hogy teljesen lemond a fiúról, vagyis gyerektartást sem kér tőle. Szerintem így lenne a korrekt.
2013. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg az nem igazságos felállás, hogy a fiú nem akar gyereket mégis megcsinálta. Miért nem húzott gumit? Hát igen, késő bánat utólag kapálózni hogy rávegye a csajt hogy vetesse el. A lány meg ha úgy akarja hát tartsa meg, miért kéne neki átesni egy abortuszon csak azért mert TE szartál bele hogy felcsinálod vagy nem....
2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
2013. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
30%

nem egyszer előfordul, hogy a lány azt mondja, szedi a gyógyszert. a még szedi is, lehet gond vele. vagy kilyukad a gumi.

Nem kell általánosítani

2013. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
53%

ha a férfi nem akar gyereket, akkor védekezzen, vagy hagyja ott a nőt.

Most kövezzetek meg a véleményem miatt, de egy gyermek felnevelése ugyanakkora részben az apa feladata, felelőssége, nem csak 10%-ban. Szomorú, hogy manapság ez a nézet elfogadott, hogy a férfiból csak a pénze kell. Lehet, hogy a férjem a ritka kivétel, de ő ugyanúgy megfőz neki, elaltatja, éjszakázott vele, és még most is teszi, ha ki vagyok purcanva, és ha én is megyek dolgozni, felesben leszünk itthon ha beteg a gyerek (a próbaidőm alatt meg csak ő). Akkor a mi családunk rendellenes ? Igenis a férfinak legalább akkora beleszólása van ebbe mint egy nőnek.

Az kérdésben szereplő férfi részéről ez a probléma meg lett volna oldva ha védekezik.

2013. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
64%

utolsó!

egyrészt a kérdést egy NŐ írta!


Másrészt itt azokról a ffiakról van szó, akik NEM akarnak gyereket! Márpedig aki nem akart, az nem nagyon fog neki főzőcskézni!


Amit te írsz, az egy rendes családban (apa anya gyerek(ek) ) teljesen normális!

2013. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
45%

teljesen mindegy, hogy nő írta a kérdést vagy nem.


"Igaza van az előttem válaszolóknak, a gyermekkel kapcsolatos jövőbeli történések 90%-a az anyát érinti elsősorban és csak a maradék 10%-ban az apát!"

ez milyen szöveg már ?? erre alapozni egy gyermek jövőjét ?


Még egyszer leírom, ha a férfi semmiképp nem akar gyereket attól a nőtől, húzzon kotont...

2013. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!