Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, vannak olyan képeitek...

Anyukák, vannak olyan képeitek a kislányotokról, amelyet a ti régi gyerekkori képetek mellé rakva, mintha ikrek lennétek? Esetleg ugyanez apa-fiú párosban?

Figyelt kérdés
Esetleg linketek nincs róla? :)

2013. jan. 29. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az anya, és a fiammal van ilyen képünk, 2 éves korunkból.

Anyósom teljesen elámult, amikor mutattam neki.

2013. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is anya vagyok, és a fiammal van ilyen képem.

Anyósom mindig azt hangoztatta, hogy a gyerek tiszta apja, anyukám meg azt, hogy mintha én lennék kiskoromban. Előszedtem egy régi képet magamról és megmutattam anyósnak. Első reakció: ezt a képet nekik hívattam elő a gyerekről? 2. reakció: normális ruhát is adhattam volna rá! :)

2013. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is van hasonlóság.


Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy ugyanaz a gyerekem a különböző fényképek egyikén rám, másikon férjemre hasonlít, vagy valamelyik rokonra.

Mert minden gyerek "keverék", és a képek a pillanatfelvétel miatt egy-egy vonást kierősítenek.

Szóval szerintem nincs olyan, hogy "kiköpött egyik vagy másik".


Épp most állapítottam meg egy barátnőm fiáról, hogy mindkét szülőjére egyszerre nagyon emlékeztet.


Szóval szerintem a fenti válaszoló esetében mindenkinek "igaza lehet", mert ugye mindenki azt látja egy kicsit a gyerekben, amit "látni akar".


Jól ki van ez találva... :D

2013. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az öcsémmel van ilyen képem :) bár testvéreknél nem nagy dolog a hasonlóság. de mi azért jókat nevetünk rajta, hogy ugyanolyan bambán nézünk mind a ketten :)
2013. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan készült a lányomról egy kép, amit amikor az én 5 hónaposkori fényképem mellé raktunk, csak onnan tudtuk, hogy nem ugyanaz a gyerek, hogy akinek a karjában ült, azon látszott az idő:-))) Anno én is anyám karjában lettem lefényképezve, mint ahogy 5 hónaposan a láynom is. A lányom imád fényképeket nézegetni és az én kiskori képeimre rendszeresen azt hiszi, hogy ő van rajta.
2013. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kicsi én. A fiam pedig az apai dédpára hasonlít, de van apai beütése is a gyereknek:)
2013. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is öcsémmel vannak olyan babafotóim, hogy anyukám sem tudja biztosan, melyikünk van rajta.
2013. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
A fiam még csak 3 hónapos, de az öcsém kiskori képeire eléggé hasonlít. kíváncsi vagyok később is így alakul-e :)
2013. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislányom két évesen olyan volt mint én két évesen.Mikor anyósom meglátta nem is tudta mit mondjon.
2013. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukám elővett a múltkor egy kiskori képemet (3 hónap körüli). Azt hittem a fiamat látom. :)

Édesanyám 8.-os tablóképe meg az én 8.-os képem is csak színben tér el (anyué ff, enyém színes).

2013. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!